KONYA KÖPEK EĞİTİMİ

Köpekler insanların en sadık, en vefalı dostlarıdır. Bu nedenle insanlar köpek beslemeyi ve yetiştirmeyi çok sever. Köpekler ile insanların dostlukları filmlere bile konu olmuştur. Köpek alırken ve beslerken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi köpeğin eğitimidir. Köpekler kimi zaman saldırganlaşabilmektedir. Köpeklerin bu asabi ve saldırgan durumu eğitim ile giderilebilir. Konya Köpek Eğitimi köpeklerinize bu eğitimi vererek güvende olabilirsiniz.

Köpek beslemek güzel ve eğlenceli bir durumdur. Fakat köpek beslerken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Bunlardan biri köpeğin saldırgan olup olmamasıdır. Sahibi olduğunuz bir köpek saldırgan hal içerisindeyse ve etrafındaki kişilere zarar veriyorsa, bu sizin başını ağrıtabilir. Ayrıca etraftaki kişilerin de can sağlını tehlikeye atmaktadır. Satın almayı veya beslemeyi düşündüğünüz köpeği bizlere getirirseniz biz Konya Köpek Eğitim merkezi olarak eğitim vererek köpeklerinizin saldırgan halini yok edebiliriz. Uzman kadromuzla birçok köpek eğitmiş bulunmaktayız. Bu nedenle köpeğinizi hiç merak etmeden bize teslim edebilir ve çok kısa bir süre sonra eğitimi tamamlanmış bir şekilde geri alabiliriniz. Eğitimi tam olmayan köpek sadece evin içerisindeki kişilere değil, sokaktaki insanlara, sokaktaki hayvanlara ve kendisine de zarar verebilir. Son dönemlerde köpek saldırılarından yaralanan kişilerin sayısında artış olması köpek eğitimlerinin verilmemesinin bir sonucudur.

köpek eğitimi
Köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak için http://bit.ly/kopekegitimi linki üzerinden bilgilere bakabilirsiniz.

Bu durumlarda siz hevesle aldığınız köpeği istemeyerek olsa da sokağa salarak üzülebilir ve köpeğinizin sağlığını da riske atabilirsiniz. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için köpeğinizi sadece kısa bir süreliğine bize teslim edebilir ve eğitim işlemi tamamlandığında geri alabilirsiniz. O eğitimden sonra ise köpeğinizde ne davranış bozukluğu, nede saldırganlık gibi aksi hareketler görmeyeceğinizden dolayı huzurlu ve uyumlu bir hayat yaşayabilirsiniz köpeğinizle.

Konya Köpek Eğitim merkezi olarak birçok köpeğe eğitim verdik. Uzman kadromuz ile vermiş olduğumuz bu eğitim sonucunda köpek sahipleri bizlere teşekkür etmiştir. Unutmayın köpek beslemek güzel ve kolaydır. Önemli olan köpeğin eğitimidir. Ve bizler bu eğitimi köpeklerinize uzman ekiplerimizle vermek istiyoruz. Köpek almak istiyorsanız önce eğitimini tamamlatın daha sonrada evinize alın. Çünkü güvenli ve köpeğinizle uyumlu bir hayat için köpeğin eğitilmesi şarttır.

5 thoughts on “KONYA KÖPEK EĞİTİMİ

 • 22 Eylül 2017 tarihinde, saat 01:04
  Permalink

  Merhabalar benim cane corso cinsi 4 aylik bir kizim var ve biraz eğitim için destek almam gerekli yerinizi ve eğitim masraflarını öğrenebilmem mümkün mü ?

  Yanıtla
 • 4 Ekim 2017 tarihinde, saat 15:00
  Permalink

  Merhabalar ben alman kurdu yavrusu sahipenecegim fakat egitimi yaptirip sahiplenmek istiyorum fiyat yer ve sureç hakkinda yardimci olabilir misiniz ?

  Yanıtla
 • 27 Ağustos 2018 tarihinde, saat 16:33
  Permalink

  Melez köpek yavrusu edindim eğitim desteği ve fiyat bilgisi rica ediyorum.

  Yanıtla
 • 6 Şubat 2019 tarihinde, saat 00:05
  Permalink

  Adresinizi ve telefon numaranızı alabilir miyim acaba?

  Yanıtla
 • 22 Ekim 2020 tarihinde, saat 23:14
  Permalink

  uygunsanız iletişime geçebilirsiniz lutfen french buldog kızım için eğitim istiyoruz ..

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.