köpek eğitimi

KONYA KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Köpekler insanların en sadık, en vefalı dostlarıdır. Bu nedenle insanlar köpek beslemeyi ve yetiştirmeyi çok sever. Köpekler ile insanların dostlukları filmlere bile konu olmuştur. Köpek alırken ve beslerken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi köpeğin eğitimidir. Köpekler kimi zaman saldırganlaşabilmektedir. Köpeklerin bu asabi ve saldırgan durumu eğitim ile giderilebilir. Konya Köpek Eğitimi köpeklerinize bu eğitimi vererek güvende olabilirsiniz.

Köpek beslemek güzel ve eğlenceli bir durumdur. Fakat köpek beslerken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır. Bunlardan biri köpeğin saldırgan olup olmamasıdır. Sahibi olduğunuz bir köpek saldırgan hal içerisindeyse ve etrafındaki kişilere zarar veriyorsa, bu sizin başını ağrıtabilir. Ayrıca etraftaki kişilerin de can sağlını tehlikeye atmaktadır. Satın almayı veya beslemeyi düşündüğünüz köpeği bizlere getirirseniz biz Konya Köpek Eğitim merkezi olarak eğitim vererek köpeklerinizin saldırgan halini yok edebiliriz. Uzman kadromuzla birçok köpek eğitmiş bulunmaktayız. Bu nedenle köpeğinizi hiç merak etmeden bize teslim edebilir ve çok kısa bir süre sonra eğitimi tamamlanmış bir şekilde geri alabiliriniz. Eğitimi tam olmayan köpek sadece evin içerisindeki kişilere değil, sokaktaki insanlara, sokaktaki hayvanlara ve kendisine de zarar verebilir. Son dönemlerde köpek saldırılarından yaralanan kişilerin sayısında artış olması köpek eğitimlerinin verilmemesinin bir sonucudur.

köpek eğitimi
Köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak için http://bit.ly/kopekegitimi linki üzerinden bilgilere bakabilirsiniz.

Bu durumlarda siz hevesle aldığınız köpeği istemeyerek olsa da sokağa salarak üzülebilir ve köpeğinizin sağlığını da riske atabilirsiniz. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için köpeğinizi sadece kısa bir süreliğine bize teslim edebilir ve eğitim işlemi tamamlandığında geri alabilirsiniz. O eğitimden sonra ise köpeğinizde ne davranış bozukluğu, nede saldırganlık gibi aksi hareketler görmeyeceğinizden dolayı huzurlu ve uyumlu bir hayat yaşayabilirsiniz köpeğinizle.

Konya Köpek Eğitim merkezi olarak birçok köpeğe eğitim verdik. Uzman kadromuz ile vermiş olduğumuz bu eğitim sonucunda köpek sahipleri bizlere teşekkür etmiştir. Unutmayın köpek beslemek güzel ve kolaydır. Önemli olan köpeğin eğitimidir. Ve bizler bu eğitimi köpeklerinize uzman ekiplerimizle vermek istiyoruz. Köpek almak istiyorsanız önce eğitimini tamamlatın daha sonrada evinize alın. Çünkü güvenli ve köpeğinizle uyumlu bir hayat için köpeğin eğitilmesi şarttır.

Bu yazı 1567 kere okundu.
 • Site Yorum

5 adet yorum var.

 1. Hasan dedi ki:

  Merhabalar benim cane corso cinsi 4 aylik bir kizim var ve biraz eğitim için destek almam gerekli yerinizi ve eğitim masraflarını öğrenebilmem mümkün mü ?

 2. Yusuf Kutay dedi ki:

  Merhabalar ben alman kurdu yavrusu sahipenecegim fakat egitimi yaptirip sahiplenmek istiyorum fiyat yer ve sureç hakkinda yardimci olabilir misiniz ?

 3. Mine temel dedi ki:

  Melez köpek yavrusu edindim eğitim desteği ve fiyat bilgisi rica ediyorum.

 4. Sena Öz dedi ki:

  Adresinizi ve telefon numaranızı alabilir miyim acaba?

 5. Umut dedi ki:

  uygunsanız iletişime geçebilirsiniz lutfen french buldog kızım için eğitim istiyoruz ..

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu