köpek eğitimi

Maslak Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

Köpekler her zaman insanların en sadık dostları olmuşlardır. Köpekler çok duygusal bir yapıya sahip oldukları için sahipleri ile arasında çok özel ve kuvvetli bir bağ kurulur. Bu bağ sayesinde köpek sahiplerini köpeklerini bir an bile evde tek başlarına bırakmak ve onlardan ayrı kalmak istemezler. Ancak zaman zaman da olsa işlerinin olması sebebiyle ya da tatil yapma isteğiyle şehir dışına çıkmak zorunda kalabilirler. Şehir dışına çıktıkları zaman köpeklerini evde yalnız bırakmak istemeyen köpek sahipleri kalacakları yerde ki otel ya da pansiyonun kendileri ile birlikte köpeklerini de kabul edip etmeyeceğini bilmedikleri için bu düşüncelerinden vazgeçerler.

Ancak köpeklerini evde yalnız bıraktıkları zaman köpeklerinin üzülerek psikolojik ve çeşitli şekilde hastalanacaklarını da çok iyi bilirler. Bu nedenle kendileri şehir dışından dönünceye kadar köpeklerini güvenli bir şekilde emanet edebilecek bir arkadaş ya da akraba ararlar. Ancak bu kişilerin köpeklerine iyi bakacağından şüpheli olan köpek sahibi köpeği için internet üzerinden çeşitli araştırmalar yapar ve bu araştırmalar sonucunda köpeği için en uygun pansiyonun maslak köpek pansiyonu olduğuna karar verir. Kendisi şehir dışından dönene kadar köpeğini hem güvende olması hem de tatil yapması için bu pansiyona bırakır.

Maslak Köpek Pansiyonunun Tercih Edilme Sebebi Nedir?

Maslak köpek pansiyonu tam anlamıyla köpeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuş bir pansiyondur. Köpekler alıştıkları ortam dışında başka bir ortama kolay kolay uyum sağlayamaz. Ancak bu pansiyon getirilen köpekler pansiyon ortamının samimiyeti ve sıcaklığından dolayı pansiyona hemen uyum sağlar. Burada bulunan diğer köpeklerle oyunlar oynar ve zaten sosyal olan köpek bu sayede daha da sosyal bir varlık haline gelir. Köpekler kendilerine ilgi gösteren ve kendilerine şefkatle yaklaşan insanları çok sever. Pansiyonda çalışan kişilerde işleri gereği bunu çok iyi bildikleri için köpeklerle arasında ki ilişkinin kalitesi adına ve işlerini severek yapmış olduklarından dolayı köpeklere çok şefkatli bir şekilde yaklaşırlar.

Bu sayede köpeğin kendilerinden ürkmelerini engellemiş olurlar. Pansiyonda köpekler için oyun alanları, dinlenme alanları, beslenme alanları ve uyuma alanları bulunur. Köpekler pansiyon içerisinde kendileri için hazırlanmış olan oyun alanlarında diğer köpekler oyunlar oynayarak keyifli zamanlar geçirir. Bu durum köpeklerin çok mutlu olmalarını sağlar. Ayrıca köpekler oyunları bittikten sonra kendileri için özel olarak seçilmiş olan mamalarla beslenirler. Eğer köpeğin başka bir mama ile beslenilmesi isteniyorsa köpeğin pansiyon kayıt yaptırıldığı anda pansiyon görevlilerine bildirilmesi gerekir. Ayrıca kayıt işlemleri sırasında köpeğin herhangi bir hastalığı ya da kullanış olduğu bir ilaç varsa bunun mutlaka pansiyon yetkililerine bildirilmesi gerekir.

Ayrıca maslak köpek pansiyonu fiyatı çok uygundur ve her aile bu miktarı rahatlıkla karşılayabilir. Maslak köpek pansiyonu pansiyona kabul ettiği köpekler arasında hiç bir şekilde yaş ve cins ayrımı yapmaz. Ancak köpeğin pansiyona kayıt işlemlerinin yapılabilmesi için köpeğin tüm aşılarının tam olarak yaptırılmış olması gerekir. Köpeğin aşılarının tam olması pansiyonda bulunan diğer köpekler ve pansiyon görevlilerinin sağlığı açısından oldukça fazla önem taşır. Ayrıca bu pansiyon köpek sahiplerinin şehir dışına çıktıkları zamanlarda tercih edilen bir yer olmasının yanında, köpeklerinin ileri düzeyde eğitim almasını isteyen köpek sahiplerinin de tercih edebileceği bir pansiyondur. Pansiyonda görev alan personeller alanlarında uzman ve profesyonel kişilerdir. Bu nedenle köpeklere doğru eğitimin nasıl verilmesi gerektiği konusunda tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bilirler. Verilen bu eğitimler varsa köpekte davranış bozukluklarının düzelmesine yardımcı olur. Köpekler bu sayede evlerine döndüklerinde çok mutlu olurlar.

Bu yazı 484 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu