köpek eğitimi

Levent Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

İstanbul’un en kalabalık semtleri arasında yer alan levent, burada yaşayan insanların hayvan sever kişiler olmasından dolayı bu semtte yaşayan insanların neredeyse tümü evlerinde kopek beslemekten çok hoşlanırlar. Hatta bazı kişiler olmadan yaşamlarını devam ettirebileceğini bile düşünemez köpekler olmadan. Onları kendilerine en samimi dost ve ve bir sırdaş olarak edinmişlerdir. Bu nedenle köpeklerinden bir an bile ayrı kalmak istemezler. Ayrı kaldıkları zamanlarda köpeklerin çok duygusal varlıklar olmasından olayı üzüleceklerini ve kendi yokluklarında psikolojik olarak rahatsızlanacaklarını ve bunun sonucunda da hastalanacaklarını bilirler. Çünkü köpekler çok duygusal yapıya sahip oldukları için alıştıkları ortamdan ve onlara gösterilen devamlı ilgiden uzak kaldıkları zamanlarda hastalanırlar. Ancak köpek sahipleri her ne kadar köpeklerinden ayrı kalmak istemeseler de zamana zaman da olsa iş gereği ya da tatil nedeniyle şehir dışına çıkmaları gerekebilir.

Böyle zamanlarda köpek sahipleri köpeklerini yalnız bırakmamak için köpeklerini de yanlarında götürmek isterler. Ancak gidecekleri yerde ki pansiyon ve otellerin kendileri ile birlikte köpeklerini de kabul edip etmeyeceğini bilmedikleri için onları bırakacak güvenli bir yer ararlar. Ancak bu konuda çoğu zaman çoğu kişi sıkıntı yaşar. Bu nedenle internet üzerinden birçok araştırma yaparak kendi yokluklarında köpeklerine en iyi şekilde bakabilecek olan köpek pansiyonunu seçmeye karar verir. Tüm bu araştırmalar üzerine ise köpeği için en ideal pansiyonun köpek pansiyonu olduğuna karar verir ve köpeğini kendisi şehir dışından dönünceye kadar levent köpek pansiyonuna teslim eder.

Pansiyon köpek kayıt işlemi esnasında pansiyonun ücretinin bir kısmını köpek sahibinden tahsil eder. Geri kalan ödemeyi ise köpeğini teslim aldıktan sonra yapar. Levent köpek pansiyonu fiyatı hiç bir ailenin bütçesini zorlayacak şekilde değildir. Her ailenin bütçesine hitap eder. Ancak zaman zaman yoğunluk dönemlerinde pansiyon fiyatlarında değişkenlik olabilir. Köpek sahiplerinin köpeklerini pansiyona getirmeden önce hem köpeği için rezervasyon yaptırması hem de fiyatlar hakkında bilgi alabilmek adına pansiyonu arayabilir. Pansiyon fiyatı ve burada verilen hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Levent Köpek Pansiyonunun Köpekler İçin Sunduğu Hizmetler:

Levent köpek pansiyonu ram anlamıyla köpeklerin rahat etmesi ve konforlu odalarda konaklamasını, burada oldukları süre içerinde keyifli dakikalar geçirmelerini amaçlayan bir pansiyondur. Köpeklerin sağlığına çok önem veren levent köpek pansiyonu buraya getirilen her köpeği kayıt işlemleri öncesi pansiyon veteriner tarafından sağlık kontrolünden geçirir. Herhangi bir bulaşıcı hastalığın olup olmadığı ya da köpeğin aşılarının tam olarak yaptırılıp yaptırılmadığını kontrol eder. Çünkü köpeklerde hem bulaşıcı bir hastalığın olmaması hem de köpeklerin aşılarının tam olarak yapılmış olması pansiyonda bulunan diğer köpekler ve pansiyon görevlilerinin sağlığı açısından büyük önem taşır.

Ayrıca pansiyon görevlileri pansiyonda bulunan köpeklerin konakladıkları odaları her gün tek tek dolaşarak hem buranın temizliğini yapar hem de köpeğin herhangi hır ihtiyacının olup olmadığı kontrol edilir ve herhangi bir ihtiyacı varsa bu ihtiyacı karşılanır. Köpekler bu pansiyonda kendileri için özel olarak hazırlanmış olan oyun parkurlarında diğer köpeklerle oyunlar oynayarak eğlenceli dakikalar geçirirler. Bu durum zaten sosyal olan köpeklerin daha da sosyal varlıklar haline gelmesine neden olur. Ayrıca pansiyon köpeklerin güvenliğinin korunması adına yedi yirmi dört saat güvenlik kamerası ile izleniyor. Pansiyonda bulunan köpekler sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa her gün düzenli olarak vücutlarında bulunan enerjiyi atmaları için yürüyüşe çıkarılır. Bu yürüyüşler esnasında köpeğin kendisini güvende hissedebilmesi adına devamlı olarak bir gözetmen eşliğinde yürüyüşlerini tamamlarlar.

Bu yazı 491 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu