köpek eğitimi

Köpeğinizin Tuvalet Temizliğine En Pratik Çözüm Piqapoo

Paylaş
 

Köpeğinizin Tuvalet Temizliğine En Pratik Çözüm Piqapoo
Köpek bakımının tek olumsuz yanı, köpeklerin tuvalet ihtiyacından sonra evde temizlik yapma zorunluluğudur. Bu sorunu piqapoo tamamen çözüyor. Köpek sahiplerinin çok tercih ettiği bu ürün, bir köpeğin kuyruğu üzerine sarılı olan yumuşak bir klipse bağlanmış küçük bir torbadan oluşuyor. Klips yumuşaktır, bu yüzden köpeğinizin kuyruğuna da herhangi bir zarar vermiyor.
Sevdiğiniz tüylü köpek, tuvalet işini yapmak zorunda kaldığında, kakası doğrudan çantanın içine düşer. Ardından, köpeğin sahibi, hiçbir şeye temasa etmeden torbanın düğmesine tıklar. Bu sayede, torba köpeğin kuyruğundan çıkar ve bu işlem oldukça pratik ve kolaydır.

Piqapoo ile Hijyenik Temizlik
Tüm köpek sahipleri, gittikleri yerlerde köpeğin pislettiği yerleri temizlemenin can sıkıcı olduğunu biliyor. Yolda yürürken, köpeğin atıklarından kurtulmak çaba gerektiriyor. Çoğu kimse bunu zararsız olarak görüyor ancak, köpek atığının çeşitli bakteri ve parazit formlarını taşıyabileceğini göz önüne alındığında, köpeğinizin atıklarını olabildiğince sık temizlemek önemlidir. Köpek sahipleri, piqapoo ürününü kullanarak, oldukça hijyenik ve basit bir temizlik yolunu seçiyor.

Piqapoo Hangi Ürünleri İçerir?
Köpeklerin kısa sürede alıştığı tuvalet temizlik ürünü olan piqapoo iki parçadan oluşuyor. Silikon klips, köpeğinizin kuyruğuna takılıyor. Silikon klips hem yumuşaktır hem de köpeğinizin derisine özel olarak üretildiği için hiçbir tahriş yapmaz. Her köpek türleri için farklı uzunlukta ayarlanabiliyor ve köpeğinizin rahatı için dizayn edilen bir ürün. Ürünün diğer parçası ise atılabilir poşet. Oldukça dayanıklı olan bu küçük poşet, hiçbir sızdırma yapmaz. Ayrıca, dışkının görünmemesi için özel bir opak naylon ile sarılmış durumda.

Piqapoo Kullanımının Faydaları
Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek için, iki farklı boyda üretilen bir üründür. 5-25 kg ağırlığındaki köpekler için küçük boy seçeneğini kullanabilirsiniz. Köpeğinizin ağırlığı 25-55 kg arasında ise büyük boy ürün seçeneğini kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanında, köpek sahiplerinin hiçbir temizlik yapmasına gerek kalmıyor. Köpeğin kuyruğuna takılan kıskaçlı torba ile tüm dışkı bu torbaya düşüyor ve torbayı çöpe atmanız yeterli oluyor. Bu avantajlı ürün sayesinde, köpek sahipleri her açıdan rahat ediyor.

Bu yazı 468 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu