köpek eğitimi

Ümraniye Köpek Eğitim Merkezi İstanbul

Paylaş
 

Köpekler en iyi arkadaşlar ama bu tüm köpek sahipleri için aynı şey değildir. Köpeğinizle yüzleşebileceğiniz, insanlara atlayarak, yürüyüşler boyunca sizi sürükleyerek, size itaat etmeyi reddetmek, hatta mobilya tırmanmak, yiyecek çalmak, ziyaretçilere havlamaya çalışmak, ziyaretçileri kovmak gibi birçok sorun köpeğinizde mevcut olabilir. Köpekler, kediler, arabalar ve sizi rahatsız eden daha yıkıcı eylemler ve ne yapmanız gerektiğini bilmeden ya da bu sorunları nasıl çözeceğinizi bilmeyebilirsiniz. Köpeğinizden kurtulup daha fazla yıkım olmadan huzurlu ve sessiz bir hayat yaşamanızı isteyebilirsiniz… Köpeğinizin içinde bulunduğu tüm sorunları halletmenize yardımcı olabilecek profesyonel köpek eğitmenlerini bulurken neden arkadaşınızı terk ediyorsunuz? İşte Ümraniye köpek eğitim merkezi tüm bu sorunlardan sizi kurtarabilir. Kurumuzda köpek eğitmenleri bulunur. Köpek Eğitmeni kapalı bir tasma gibi köpek eğitim uzmanıdır.

Köpek Eğitim Merkezleri Ne İşe Yarar

Köpek sahiplerinin köpekleri ile olan sorunlarını anti sosyal ve stresli davranışlar gibi çözmeleri için hem insanları hem de köpekleri eğitir. Özgürce köpeğinizle vakit geçirmek ve eğlenmek için bir köpek sahibi olarak size yardımcı olacak her şeyi ve nasıl davranması gerektiği öğretilir. Köpek yavruluk önleme kampları ve özel köpek eğitimi dersleri gibi farklı hizmetler eğitim merkezlerinde sunulmaktadır. Sertifikalı profesyonel köpek eğiticileri ile gerçekten etkili olumlu köpek eğitim yöntemleri kullanarak, tüm köpekleri kolayca eğitebilir ve tüm problem davranışlarını çözebilirsiniz.

Semptomları tedavi etmek yerine sorun davranışına neden olan ana etkenlerle uğraşmaya odaklanmak gerekmektedir. Bunun için özel dersler, davranış danışmanlığı ve telefonla danışma hizmetleri köpek eğitim merkezinde yer almaktadır. Sadece yerel değil tüm dünyada olumlu köpek eğitim hizmetleri sunulmaktadır. Uzun yıllardır tam zamanlı bir köpek eğitimi uzmanı olarak çalışmak, binlerce köpek sahibinin köpekleri ile mutlu ilişkilere başlamasına yardım etmesini sağlamak eğitim köpek eğitim merkezinin sunduğu hizmetler arasında yer alır. Köpek sahipleri gerekli araçları alır ve köpeklerinin olumlu eğitimi için gerekli becerileri öğrenirler. Köpek eğitim hizmetlerine ek olarak hafta sonu köpek sığınma ve kampları, köpek atölyeleri, köpek davranışları dersleri, grup ve özel köpek eğitim sınıfları gibi farklı köpek eğitim hizmetleri sunulmaktadır.

Köpekler Nasıl Eğitilir

Köpeklere “HAYIR” diyerek bir şey yapmalarını engellemek için kullanışsız bir yöntem olduğuna ve bu kelimenin onlar için soyut olduğuna ve onların mu seminer, ev soyma, tahrip edici çiğneme, aşırı kabuklanma, kazma, evde yalnız problemler (ve ayrılma kaygısı), diğer köpeklere tasma tepkisi, hiperaktivite, zıplama, sünger taşı açma gibi en yaygın köpek davranışı ve eğitim problemleri için basit çözümler sunacak köpek eğitim merkezleri bulunmaktadır. Çağrıldığında gelmemek, tasma takmak, ayrıca dikkat ve uygunluk eksikliği gibi tüm sorunlar eğitilerek ortadan kaldırılabilir. Açıkçası, köpek eğitimi öngörülebilir köpek sorunlarının önüne geçilmesi yoludur. Ancak ergenlik coşkusu, dikkati dağıtma ve korkuların ve fobilerin gelişimi sosyalleşmeyi ve eğitimi geçersiz kılabilir. Bu durumda daha özel bir eğitim uygulanır. Köpek barınaklarında köpekleri yeniden evlat edinmek için bu bilgiler edinilmelidir. Yeni benimsenen ergenlik çağındaki köpekleri ve yetişkin köpekleri nasıl yeniden eğitiriz? Soruları eğitim merkezlerinde cevap bulur. Mizaç sorunlarıyla (korku, kavga ve ısırma) yetişkin köpeklerin iyileştirilmesi oldukça zaman alıcı olabilir, özellikle köpek, davranış ve eğitim problemleri bir köpek hayatında uzun bir zamanda çözülebilir. Eğitim başladığında iyi alışkanlıklar kötü alışkanlıkların yerini almaya başlar. Başlamak için farklı eğitim tekniklerine ihtiyacımız olabilir; aksi halde, tedavi protokolleri önleme protokolleriyle hemen hemen aynıdır. Ayrıca yetişkin bir köpeği yeniden eğitmek, genellikle genç bir köpek yavrusu yetiştirmekten çok daha hızlıdır.

 

Bu yazı 419 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. Köpek eğitmenlerimiz için özel tulum üretimimiz vardır.

  2. köpek eğitimi dedi ki:

    Köpek eğitmenlerimiz için özel tulum üretimimiz vardır.

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu