köpek eğitimi

KÖPEK EĞİTİM UZMANI MURAT KOÇOĞLU

Paylaş
 

Köpek eğitim uzmanı Murat Koçoğlu ve deneyimli kadromuz eşliğinde can dostunuzu istediğiniz her branşta eğitim almak için merkezimize gönderebilirsiniz. Nitelikli ve doyurucu bir eğitimle köpeğinizin bugününü ve geleceğini garanti altına alın!
Köpek eğitim uzmanı Murat Koçoğlu yönetiminde ve uzman bir kadro eşliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitimler erişkin ve yavrulara yönelik olmak üzere iki temel kategoride gerçekleşmektedir. Köpeğinizin sizinle beraber sosyal hayata aktif olarak katılmasını sağlayan eğitim, bu alanda profesyonel bir eğitmen tarafından verildiğinde daha verimli olacaktır. Köpeğinizle geçireceğiniz zaman dilimi tuvalet düzensizliği, dengesiz beslenme, saldırı, havlama gibi kötü alışkanlıkları giderdiğiniz zaman çok daha kaliteli bir hal alacaktır. Eğitimli bir köpek gündelik hayatta sahibine itaat edecek ve nasıl davranması gerektiğini bilecektir. Murat Koçoğlu’nun hem erişkin hem de yavru köpek eğitiminde yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığından siz de yararlanabilirsiniz. Köpeğinizin ve sizin hayat kalitenizi bir adım ileriye taşımayı hedefleyen deneyimli eğitmen Murat Koçoğlu’nun yavrular için konaklamasız eğitim temel ve ileri seviye itaat, savunma ve saldırı eğitim programlarından birine hemen katılın! Köpeğiniz daha yavruysa eğitim alması için en doğru dönem içerisindesiniz demektir. Özellikle yavrunun 2-3 aylık dönemde iken alacağı tuvalet, davranış, beslenme, havlama ve saldırganlık eğitimleri tüm hayatınız üzerinde doğrudan etkili olacaktır. İyi eğitilmiş bir yavru zaman içerisinde mutlu ve disiplini bir yetişkine dönüşecektir. Temel ve ileri seviye itaat eğitimleri ise tüm yaş aralığındaki köpekler için uygun olan bir programdır. Daha büyük köpeklerin eğitimi için tecrübe ve sabır gerekmekle birlikte, uzman eğitmen Murat Koçoğlu size bu alanda yardımcı olacaktır. Özellkle köpeğinizle aranızdaki iletişim biçimlerinin gelişmesi için gerekli olan itaat eğitimleri motivasyon, saldırganlık, emirlere uyma gibi yetişkin köpeklerde görülebilecek davranış bozuklukları için bir çözüm ortaya koymaktadır. Saldırı ve savunma köpeklerine yönelik de özel eğitimlerin verildiği merkezimizde; köpeğinizin koruma görevini en doğru biçimde yerine getirecek şekilde eğitilmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.
Köpek eğitim uzmanı Murat Koçoğlu ve kadrosunda görev yapan deneyimli personelimizde, her branşta alacağınız eğitimlerle köpeğiniz ve kendiniz için daha huzurlu bir geleceğin kapılarını aralayın.

Bu yazı 1038 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu