köpek eğitimi

Piqapoo İle Doğayı Koruyun

Paylaş
 

Piqapoo İle Doğayı Koruyun
Piqapoo, köpekler için düşünülmüş ve köpek sahiplerine büyük kolaylık sağlayan bir alettir. Mucize piqapoo ile köpek sahipleri artık sokaklardan dışkı toplamaktan kurtulacaklar. Köpeğin dışkısını yapabileceği bir sistem olarak geliştirilen piqapoo ile yürüyüşler sıkıntı olmaktan çıkacak artık.

Piqapoo Nasıl Bir Kolaylık Sağlar?
Piqapoo, klips ve altına takılan poşetle kullanılan ve köpeğin dışkısının içine düştüğü bir sistemdir. Klipsten kuyruğa takılır ve altındaki poşet köpeğin dışkısının düşeceği yere denk gelir. Köpek dışkısını yaptığında etrafa sızmadan ve taşmadan tamamen içerisinde kalır. Siz de klipsten tutarak çıkarırsınız ve klipsi açıp çöpe atarsınız. Kesinlikle etrafa sızmaz ve elinize temas etmez, sağlık açısından son derece faydalıdır. Köpek dışkısı insan sağlığını tehdit eden bazı bileşenler içerir, elinize veya vücudunuzda herhangi bir yere temas ettiğinde zararlı olabilecek sonuçlar doğurur. Doğada kaldığında bitkilere ve ağaçlara da zararlıdır. Etrafta bulunan insanların soluduğu havaya karışarak kötü hava teneffüsüne sebep olur. Çocuklar oyun oynarken temas ederlerse kist oluşmasına sebep olabilecek derecede etkiler gösterir.

Piqapoo Kullanmak Çok Kolay
Köpeğinizle yürüyüşe çıktığınızda elinizde poşetle onun arkasında dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. Dışkısını bıraktığı her yeri tek tek temizlemek zorunda kalmayacaksınız. Dışkı poşetin içine düşecek ve siz de çok kolay bir şekilde alıp çöpe atacaksınız. Küçük ve hafif olduğu için yanınızda taşımanız kolaydır, köpekte bir ağırlık yapmayacağı için onun konforundan hiçbir eksiltme yapmaz. Çevreye zarar vermeden yürüyüş yapmanın verdiği büyük huzurla mutlu olacaksınız.

Konforlu, Huzurlu Ve Rahat
Temizlik açısından büyük bir buluş olarak görülen piqapoo sayesinde hayvan severler harika bir buluşla karşı karşıya geldiler. Bugüne kadar hep sorun olan köpek dışkısı problemi bundan sonra problem olmaktan çıkacak ve sıradan bir olay haline gelecek. Yürüyüşlerde köpeğiniz dışkısını yaptı diye insanlar size kötü kötü bakmayacak, siz kendinizi suçlu hissetmeyeceksiniz. Herkes hayatından memnun bir şekilde yaşamına devam edecek. Hayvan severler tarafından coşkuyla karşılanan bu buluş sayesinde geleceğe daha mutlu bakabilmek artık mümkün. Köpeğinize olan sevginiz devam ederken doğayı da korumak adına bir şeyler yapmış olacaksınız.

Bu yazı 434 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu