Hause Of İstanbul

MALATYA KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Köpek beslemek isteyen birçok kişi, hiç düşünmeden araştırmadan beğendikleri köpekleri almaktadır. Fakat alınan köpeğin eğitimli olmadığı halde ciddi sorunlar yaşanabilmektedir. Yeni alınan bir köpek eğer ki eğitimsiz ise sahibinin başını ağrıtabilir. Alınan köpek eğitimsiz ise köpeği eve sokmadan, işinde uzman kişilerle oluşturulmuş Malatya Köpek Eğitim merkezimize getirerek eğitimini tamamlatmak en doğru tercihtir.

Köpek eğitimi köpeklerin zekâsı açısından ve sahibinin köpekten memnuniyeti açısından çok önemlidir. Sahibine sürekli sorun çıkartan bir köpek zamanla sahibinin gözündeki sevgiyi yitirir. Köpekler eğitim aldığında çok zeki ve sahipleriyle çok iyi çok uyumlu yaşayan canlılardır. Bir köpeğin eğitimi olmaması halinde çevresindeki kişilere ve canlılara saldırması normal bir durumdur. Köpeğin saldırgan davranışlarını yok etmek için profesyonel bir yardım almak en doğru karar olacaktır.

köpek eğitimi
Köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak için http://bit.ly/kopekegitimi linki üzerinden bilgilere bakabilirsiniz.

Malatya Köpek Eğitim merkezi olarak yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile sizlere yardım etmekten mutluluk duyacağız. Eğitilmesini istediğiniz köpeği bizlere getirerek eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimizle köpeğinizi çok kısa bir sürede bu saldırgan davranışlardan kurtaracağımıza emin olabilirsiniz. Köpeklerin eğitiminde önemli olan diğer bir husus ev ortamına alışmaktır. Dışardan aldığınız bir köpek ailesinden, kardeşlerinden ve doğal ortamından kopmuş oluyor. Ve bu köpeği alıp dört duvar arasında bir eve getirildiği düşünüldüğünde, köpeğin huysuzlanması ve yerini yadırgaması gayet normaldir. Biz, köpeğinizin ev ortamına alışma konusunda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Köpeğin ev ortamını kendi ortamıymış, kendi doğal çevresiymiş gibi benimsemesini ve evinizde mutlu olmasını sağlıyoruz. Malatya Köpek Eğitim ekibi olarak bu eğitimi çok kısa bir sürede tamamlıyoruz.

Malatya Köpek Eğitim merkezi olarak, yeni alınan köpeklerinize eğitim vererek, onlar ile rahat ve uyumlu bir hayat sürmeniz için çalışırız. Bazı küçük ve kısa zamanlı eğitimler ile köpeklerinizi evinize alıştırmak bizim işimizdir. Örneğin; İç tuvalet eğitimi olmayan bir köpeği evinize getirdiğiniz takdir de kısa zaman içinde köpeğinizin evi pisletmesinden bunalabilir ve köpeği sokağa salabilirsiniz. Bu durumun yaşanmaması için bizlere başvurabilirsiniz. Biz köpeğinize kısa bir zaman zarfında iç tuvalet alışkanlığını kazandırarak sizlere teslim ederiz.

Bu yazı 1324 kere okundu.
 • Site Yorum

7 adet yorum var.

 1. Ulaş KINIK dedi ki:

  Yetkili bir kişi işe iletişime geçebilirmiyim. E mail den. Ulaşa bilirsiniz

 2. Ulkulk dedi ki:

  Mailden ulasabilir misiniz kopek egitimiyle ilgili ihtiyacim var

 3. Gulnaz dedi ki:

  Merhabalar acaba hazır eğitilmiş köpek satın alabiliyor muyuz merkezden

 4. Betül dedi ki:

  Mail den ulasabilir misiniz? Eğitim ile ilgili bilgi almak istiyorum

 5. vedat dedi ki:

  köpek eğitiminde yetkili kişi ile görüşebilirmiyiz

 6. Coşkun Dellal dedi ki:

  Köpeğime eğitim verdirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. Fulya dedi ki:

  Köpeğime eğitim verdirmek istiyorum yardımcı olur musunuz

Bir yorum bırak

Köpek Eğitimi

Köpek Eğitim Çiftliği

köpek eğitimi köpek pansiyonu