köpek eğitimi

MALATYA KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Köpek beslemek isteyen birçok kişi, hiç düşünmeden araştırmadan beğendikleri köpekleri almaktadır. Fakat alınan köpeğin eğitimli olmadığı halde ciddi sorunlar yaşanabilmektedir. Yeni alınan bir köpek eğer ki eğitimsiz ise sahibinin başını ağrıtabilir. Alınan köpek eğitimsiz ise köpeği eve sokmadan, işinde uzman kişilerle oluşturulmuş Malatya Köpek Eğitim merkezimize getirerek eğitimini tamamlatmak en doğru tercihtir.

Köpek eğitimi köpeklerin zekâsı açısından ve sahibinin köpekten memnuniyeti açısından çok önemlidir. Sahibine sürekli sorun çıkartan bir köpek zamanla sahibinin gözündeki sevgiyi yitirir. Köpekler eğitim aldığında çok zeki ve sahipleriyle çok iyi çok uyumlu yaşayan canlılardır. Bir köpeğin eğitimi olmaması halinde çevresindeki kişilere ve canlılara saldırması normal bir durumdur. Köpeğin saldırgan davranışlarını yok etmek için profesyonel bir yardım almak en doğru karar olacaktır.

köpek eğitimi
Köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak için http://bit.ly/kopekegitimi linki üzerinden bilgilere bakabilirsiniz.

Malatya Köpek Eğitim merkezi olarak yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile sizlere yardım etmekten mutluluk duyacağız. Eğitilmesini istediğiniz köpeği bizlere getirerek eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimizle köpeğinizi çok kısa bir sürede bu saldırgan davranışlardan kurtaracağımıza emin olabilirsiniz. Köpeklerin eğitiminde önemli olan diğer bir husus ev ortamına alışmaktır. Dışardan aldığınız bir köpek ailesinden, kardeşlerinden ve doğal ortamından kopmuş oluyor. Ve bu köpeği alıp dört duvar arasında bir eve getirildiği düşünüldüğünde, köpeğin huysuzlanması ve yerini yadırgaması gayet normaldir. Biz, köpeğinizin ev ortamına alışma konusunda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Köpeğin ev ortamını kendi ortamıymış, kendi doğal çevresiymiş gibi benimsemesini ve evinizde mutlu olmasını sağlıyoruz. Malatya Köpek Eğitim ekibi olarak bu eğitimi çok kısa bir sürede tamamlıyoruz.

Malatya Köpek Eğitim merkezi olarak, yeni alınan köpeklerinize eğitim vererek, onlar ile rahat ve uyumlu bir hayat sürmeniz için çalışırız. Bazı küçük ve kısa zamanlı eğitimler ile köpeklerinizi evinize alıştırmak bizim işimizdir. Örneğin; İç tuvalet eğitimi olmayan bir köpeği evinize getirdiğiniz takdir de kısa zaman içinde köpeğinizin evi pisletmesinden bunalabilir ve köpeği sokağa salabilirsiniz. Bu durumun yaşanmaması için bizlere başvurabilirsiniz. Biz köpeğinize kısa bir zaman zarfında iç tuvalet alışkanlığını kazandırarak sizlere teslim ederiz.

Bu yazı 3183 kere okundu.
 • Site Yorum

18 adet yorum var.

 1. Ulaş KINIK dedi ki:

  Yetkili bir kişi işe iletişime geçebilirmiyim. E mail den. Ulaşa bilirsiniz

 2. Ulkulk dedi ki:

  Mailden ulasabilir misiniz kopek egitimiyle ilgili ihtiyacim var

 3. Gulnaz dedi ki:

  Merhabalar acaba hazır eğitilmiş köpek satın alabiliyor muyuz merkezden

 4. Betül dedi ki:

  Mail den ulasabilir misiniz? Eğitim ile ilgili bilgi almak istiyorum

 5. vedat dedi ki:

  köpek eğitiminde yetkili kişi ile görüşebilirmiyiz

 6. Coşkun Dellal dedi ki:

  Köpeğime eğitim verdirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 7. Fulya dedi ki:

  Köpeğime eğitim verdirmek istiyorum yardımcı olur musunuz

 8. Enes Kaan dedi ki:

  İletişime geçer misiniz köpeğim uysaldır eğitim vermek istiyorum sizlerden haber bekliyorum

 9. Ramazan dedi ki:

  Belcika melinis beş aylık eyitilmesiyle alakalı yetkili kişi dönüş yapabilirmi acaba

 10. Hasan dedi ki:

  Yetkili kişi emailden iletişime geçe bilrimi

 11. FATOŞ dedi ki:

  2 aylık golden cinsi kızımın eğitimi için yardım almak istiyorum. Mail den cevap yazarmısınız

 12. tuba aydoğdu dedi ki:

  bir köpek ,birde kedimiz var eğitim konusunda bilgi ve fiyat almak istiyorum

 13. Elif Ulutaş dedi ki:

  7 aylık malta terrier bir köpeğimiz var. İç tuvalet eğitimi ve evde yalnız kalması konusunda eğitim almasını istiyorum. Size ulaşabileceğim bir numara yollar mısınız?

 14. Gülnaz dedi ki:

  Malatya il sınırlarında köpek eğitim merkezi arıyorum.Yavru köpeğime eğitim verdirmek istiyorum

 15. Seda dedi ki:

  6 aylık Golden köpegim var bir süre bakamadığım için köye götürdük ordada bağlamak zorunda kaldılar hırçınlasti çok havluyor. Eğitime ihtiyacımız var.

 16. Hasan dedi ki:

  Yetkili biriyle görüşebilirmiyim…2 aylik pincher köpeğimi eğitmek istiyorum..mailden ulasabilirmisiniz

 17. Ece meral dedi ki:

  Merhaba 6 aylık kangal kırması sanıyorum bir köpeğim var fakat komut almıyor dur dediğimde ve bahçedeki tavukları yiyor bizi issirip oyun oynadığını sanıyor ve acıtıyor ne kadar yapma desende kıyafetimi cekistiriyor bunun eğitimiyle ilgili bilgi verebilir misiniZ ve eğitimin süresi ve ücretini şimdiden teşekkürler

 18. Hacer dedi ki:

  Merhaba yavru Bi köpeğimizin eğitimi ile ilgili dönüş yapar mısınız

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu