köpek eğitimi

Esenler Köpek Oteli

Paylaş
 

İstanbul’un en gözde ve en kalabalık semtlerinden biri olan Esenler ilçesi düşük yaşam standartlarına sahiptir. Yeşil ve açık hava alanlarının da oldukça az olması insanlar açısından olduğu kadar köpekler açısından da son derece sorun teşkil ediyor. Bu bölgede hizmet veren Esenler Köpek Oteli bu sıkıntıların giderilmesinde aktif olarak rol alıyor. Köpek sahipleri işleri gereği, tatil yapma ihtiyacı veya daha farklı sebeplerden ötürü köpeklerine zaman ayırmayacaklarını düşündükleri zamanlarda, köpeklerini güvenle emanet edebilecekleri yerlere ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçların giderilmesi amacına yönelik kurulan Esenler Köpek Oteli bu sorunların çözümüne odaklı hizmetler veriyor.

Esenler Köpek Oteli’nin Müracaat Edenlerden İstediği Şartlar

Esenler ilçesinde ikamet eden köpek sahipleri köpeklerini güvenle emanet edebilecekleri Esenler Köpek Oteli’ne müracaat ettiklerinde istenilen bazı şartları yerine getirmeleri gerekir. Esenler Köpek Oteli bu şartları emanete bırakılan köpeklerin geçici ortamlarına daha iyi uyum sağlamaları ve sağlık sorunu yaşamamaları için talep eder. Tüm bu ayrıntılar önceden düşünülmüş ve otelin alt yapıları bu ihtiyaçlara yönelik düzenlenmiştir. Bu şartlar; köpeğin aşı kartlarının getirilmesi, mama markasının belirtilmesi ve günlük rutin düzenin bildirilmesidir.

Bunların haricinde varsa eğer köpeğin hamile olması ya da belli bir duruma karşı hassasiyeti olması halinde ilgililere mutlaka bilgi verilmelidir. Müracaatta bu şartların yerine getirilmesi halinde köpeklerin otele kaydı yapılır. Uzman görüşü ile köpeğin durumuna uygun yaşam alanı belirlenerek en iyi koşullarda bakımları sağlanır.

Esenler Köpek Oteli’nin Sunduğu Hizmetler

Esenler Köpek Oteli köpeklere geçici barınak sağlama dışında birçok farklı hizmetler de sunar. Otel bünyesinde görev alan veteriner ve konusunda uzman kişilerin gözetimi sayesinde sağlık sorunu yaşayan köpekler derhal tedavi altına alınır. Bu tedaviler özenle sağlanır ve takip altına alınırlar. Beslenme programları yine Esenler Köpek Oteli programları dahilindedir ve önceden hazırlanmış haldedir. Beslenme programı yapılırken köpeğin rutin beslenme alışkanlıkları ve sağlık durumu dikkate alınır.

Köpeklerin tırnak ve tüy bakımı gibi öz bakımları yine uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilir. Verilen tüm bu hizmetlerin yanında köpeğin sosyal olması ve keyifli zaman geçirebilmesi bakımından düşünülmüş eğlendirici etkinliklere yer verilmiştir. Böylece köpekler sahiplerinden ayrı kaldıkları dönem içinde sıkılmadan çok güzel zaman geçirebiliyor.

Esenler ilçesinde sıkıntı yaratan yeşil ve açık alan darlığına iyi bir çözüm getiren Esenler Köpek Oteli, sağladığı geniş alanları ile köpeklerin fiziksel etkinliklerini rahatlıkla yapabilecekleri ortamlar yaratmayı başarmıştır. Köpekler bu aktiviteler sırasında sürekli olarak uzman kontrolündedir. Aşı takibine de gerekli hassasiyet gösterilerek aşı zamanı gelen köpeklerin aşıları veteriner tarafından yapılır. Tüm bu hizmetler sağlanırken köpeklerin sosyalleşmesine ve farklı köpek türleri ile etkileşim halinde olmalarına özen gösterilir. Esenler Köpek Oteli uzmanları bu sosyalleşme olanağını sağlarken köpeğin cinsine göre hareket eder. Çünkü bu durum köpek cinslerine göre farklılık gösterebilir. Bu sebepten ötürü köpeğin, diğer köpeklerle kaynaşmaya yönlendirilmeden önce davranışları takip altına alınır ve uzmanlar tarafından incelenir.

Bu incelemeler sonucunda uzmanın önerileri doğrultusunda sadece uyum sağlayabileceği düşünülen köpekler ile kaynaştırılması sağlanır. Talep olması halinde Esenler Köpek Oteli özel eğitim imkanları da sunuyor. Bu eğitimleri talep eden köpek sahipleri hem köpekleri hem de kendileri için yararlı eğitimler alıyor. Esenler Köpek Oteli açısından fark yaratarak müşteri memnuniyetine son derece katkı sağlıyor. Emanete bırakılan köpeklerin yüksek yaşam kalitesine sahip olmasını hedef edinen Esenler Köpek Oteli, köpek sahipleri için oldukça güvenilir ve güzel hizmetler sunarak piyasasında kendine çok önemli bir yer edinmiştir.

Bu yazı 404 kere okundu.
Etiketler:
Esenler
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu