köpek eğitimi

Köpek Eğitimi Şişli

Kopek-Egitimi-Sisli
Paylaş
 

Evinizde beslediğiniz sevimli dostunuza zaman ayıramadığınızda köpek eğitimi Şişli hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Bu ilçemizde ikamet etmeniz ve çeşitli nedenler doğrultusunda evcil köpeğinizin eğitilmesini istediğinizde sizlere oldukça yakınız. Firma merkezimiz Şişli merkezinde yer alıyor. Bu ilçemiz üzerinden İstanbul geneline köpek eğitim hizmeti sunuyoruz. Bu bağlamda diğer ilçelerimiz üzerinden de hem bireysel hem de ticari firmalar tarafından tercih ediliyoruz.

Firmamızı yakından incelemenizi tavsiye ediyoruz. İşletmemiz daima pozitif yönde köpek eğitim hizmetleri sunar. Eğitim merkezimizde aradığınız tüm ekipmanları bulabilirsiniz. Kadrolarımızın tümü güler yüzlü olup oldukça eğitimlidir. Köpek eğitim hizmetlerimizi kademeli bir şekilde yapıyoruz. Köpeğinizin ruhsal, zihinsel ve fiziksel yönden gelişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Garantili Köpek Eğitimleri

Garantili köpek eğitimi Şişli hizmetlerimizi beğeneceğinizden endişemiz yoktur. Bu alanda en iyisi olduğumuzu sektörümüzde ve Şişli genelinden kanıtladık. Bizleri farklı kılan ise, daima kaliteli hizmetlere ve müşteri memnuniyetine değer vermektir. Kuruluş dönemlerimizden buyana bu prensipler üzerinden hareket ediyoruz. Müşterilerimizin firmamızda bulduğu birçok avantajlar söz konusudur. Yılların bilgi birikimleriyle her cins köpekler için bu hizmeti sunuyoruz. Beslediğiniz evcil köpeğiniz ister yerli ırk olsun ister yabancı ırk olsun firmamız açısından fark etmiyor. Garantili köpek eğitimlerimizle köpeğinizi istediğiniz kıvama ulaştırıyoruz.

Köpek Eğitim Parkurlarımız

Köpek eğitim parkurlarımız oldukça konforludur. Tüm parkurlarımız günlük olarak bakım ve temizliği uzman kadrolarımız tarafından yapılıyor. Bu bağlamda köpek eğitimi Şişli firmamız sektörde yoğun olarak takdir ediliyor. Parkurlarımız sade ve renkli olmak üzere iki farklı modelde yer alıyor. Bu doğrultuda sevimli dostunuzun eğitimlerimizde keyif alması söz konusudur. İnsanlarda olduğu gibi evcil köpeklerde de kalitesiz eğitimler sebebiyle can sıkıntısı yaşaması mümkündür. Bu tip durumlar yaşanmaması açısından yüksek kalitedeki eğitim parkurlarımız mevcuttur. Eğitim alanlarımızı ayrıca birebir inceleyebilirsiniz.

Köpek Eğitim Sahamız

Köpek eğitim sahamız tıpkı Avrupa’daki lider köpek eğitim firmalarındaki gibidir. Bu nedenle köpek eğitimi Şişli merkezimiz daha moderndir. Köpek eğitim sahamız oldukça büyüktür. İçeriğinde köpeklerin eğitilmesi adına tüm gereçler yer alıyor. Eğitim sahamız en kaliteli çimlerden dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda köpeğinizin eğitim süreci boyunca zeminden kayması veya sakatlanması gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

Köpek Pansiyonumuz

Firmamız geniş hizmet modelleri sunar. Bunlar arasında köpek eğitimi Şişli haricinde köpek pansiyonumuz da mevcuttur. Bu pansiyonumuz üzerinden de evcil köpeğinizi en iyi şekilde misafir ediyoruz. Bu hizmetimiz bir tür evcil köpeklerin konaklamasıdır. Şişli bölgesinde iş davetlerinizde köpeğinizin bakımı için pansiyon hizmetimizi talep edebilirsiniz. Siz değerli müşterimiz iş davetinde döndüğünde köpeğinizi sağlıklı ve bakımlı bir şekilde yeniden teslim ediyoruz.

Köpek Pansiyonumuzun Konumu

Köpek pansiyonumuz da köpek eğitimi parkurlarımız ile iç içedir. Bu nedenle köpek eğitimi Şişli merkezimiz çift yönlü olarak hizmetler sunar. Köpek pansiyonumuz geniş hacimli olduğundan içeriğinde her ırk için özel bölümler ve bakım odaları yer alır. Köpek pansiyonumuzda özel havalandırma sistemleri yer alır. Bu doğrultuda yaz aylarında köpeğinizin sağlıklı bir şekilde nefes almasını sağlarız.

İndirimli Fiyatlar

Köpek eğitimi ve köpek pansiyon hizmetimizde indirimli fiyatlar uygularız. Çünkü köpek eğitimi olarak daima müşterilerimizin maliyet açısından avantajlı kalmasına destek oluyoruz. Birçok köpek eğitim merkezlerinde bu özellik yoktur. Firmaların büyük bir kısmı müşterilerinden daha yüksek ödeme almak için gayret gösterirler. İşletmemizde bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

Kaliteli Köpek Mama Kullanımı

Köpek pansiyonumuzda en kaliteli köpek mamaları kullanıyoruz. Bu nedenle köpeğinizin beslenmesini de kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Köpek pansiyonlarında kaliteli mama kullanılması kısa süreliğine de olsa köpeğinizin fiziksel gelişimi açısından hayati bir değer arz eder. Firmamız bu nedenle sıradan bir köpek pansiyon firması değildir. Sektörümüzde çığır açmamızın temel nedenlerinden biri, daima sektörün en gözde köpek maması kullanmaktır. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Bu yazı 230 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu