Hause Of İstanbul

GAZİANTEP KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Gaziantep köpek eğitimi kategorisinde, en iyi ve en kaliteli hizmeti bizim firmamızı tercih ederek; zahmetsizce alabilirsiniz. Köpeğiniz ve sizin hayatınızın giderek güzelleşmesi için kendinize bir şans verin!
Köpeğiniz için en uygun eğitim dönemi, ilk altı aylık zaman zarfıdır. Irk özellikleri fark etmeksizin; yavru iken verilen doğru bir eğitim onun ileride disiplinli ve uyumlu bir hayvan olmasını sağlayacaktır. Temel eğitim konusunda bazı davranışları köpeğinize kendi çabalarınızla kazandırabilirsiniz. Köpekler görerek öğrenen ve alışkanlıklarını bu doğrultuda geliştiren hayvanlardır. Aynı davranışları tekrarlayarak öğretmeniz gerekmektedir. Bu süreç disiplin ve sabır gerektiren zor bir dönemdir. Eğer bu dönem içerisinde profesyonel bir ekibin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız; merkezimize gelmeniz yeterli olacaktır. Can dostunuzun güvenliğinden ve bakımından hiç bir endişe duymadan; eğitimi için bize güvenebilirsiniz. Gaziantep köpek eğitimi alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bölgenin iklim koşulları ve yapısını tanıdığımız için, eğitim programımızı bu doğrultuda yapılandırdık. Böylece köpeğiniz hem size hem de çevresel koşullara uyumlu, disiplinli bir hayvan haline kolayca gelebilecektir. Köpeğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız! Bir takım davranış problemleri ile baş etmek zorunda kalıyorsanız ve bu sorunları nasıl çözeceğinizi bilemiyorsanız; sakın korkmayın! Tuvalet eğitimi, başka hayvanlara karşı saldırganlık, havlama, ısırma, eşyaları parçalama gibi kötü huylar kolayca kabusunuz olmaktan çıkabilir. Yavru ve yetişkin köpeklerde sıklıkla görülebilecek bu sorunlar hayatınızı karartmasın! Merkezimize gelerek, uzman eğitmenler eşliğinde bu davranış problemlerini sonsuza dek geride bırakabilirsiniz. Merkezimizde yavru köpekler için konaklamalı ve konaklamasız eğitim programlarına katılarak; yavrunuzun gelecekte uyumlu ve itaatkar bir dost olmasını garanti altına alın! Erişkin bir köpeğiniz olabilir ve bir takım davranış problemleri gösterebilir. Bu sorun karşısında da sakın umutsuzluğa kapılmayın! Yetişkin köpeklerin eğitimi biraz daha zor ve sabır gerektiren bir süreçtir. Ancak, her yaş grubu köpek için uygun olan temel ve ileri seviye itaat eğitimlerimize katılarak, bu problemi kolayca geride bırakabilirsiniz. Ana eğitim programlarımıza ek olarak; özel olarak geliştirilen saldırı/savunma eğitimlerine ve eğitmenlik kurs programlarına da dahil olabilirsiniz.
Gaziantep köpek eğitimi alanında çalışan en güvenilir merkezlerden biri olarak; size uygun fiyatları kalite ve hizmet garantisi ile sunuyoruz.

Bu yazı 1280 kere okundu.
 • Site Yorum

6 adet yorum var.

 1. Ronnie dedi ki:

  Merhaba,

  Benimde bir golden retriever puppy car, eğitim lazim ama fiyat ve eğitim suresi bilmiyorum. Lutfen teklif verebilimisiniz?

  Tesekkur,

  Ronnie

 2. ismail kayabasi dedi ki:

  İsmail kayabasi ben g. Antepliyim bende golden retrivir besledim bakicilik ve egitim icin bana ulasin

 3. ismail kayabasi dedi ki:

  Bakimvegitim ucreti oldukca uygundur

Bir yorum bırak

Köpek Eğitimi

Köpek Eğitim Çiftliği

köpek eğitimi köpek pansiyonu