köpek eğitimi

GAZİANTEP KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Gaziantep köpek eğitimi kategorisinde, en iyi ve en kaliteli hizmeti bizim firmamızı tercih ederek; zahmetsizce alabilirsiniz. Köpeğiniz ve sizin hayatınızın giderek güzelleşmesi için kendinize bir şans verin!
Köpeğiniz için en uygun eğitim dönemi, ilk altı aylık zaman zarfıdır. Irk özellikleri fark etmeksizin; yavru iken verilen doğru bir eğitim onun ileride disiplinli ve uyumlu bir hayvan olmasını sağlayacaktır. Temel eğitim konusunda bazı davranışları köpeğinize kendi çabalarınızla kazandırabilirsiniz. Köpekler görerek öğrenen ve alışkanlıklarını bu doğrultuda geliştiren hayvanlardır. Aynı davranışları tekrarlayarak öğretmeniz gerekmektedir. Bu süreç disiplin ve sabır gerektiren zor bir dönemdir. Eğer bu dönem içerisinde profesyonel bir ekibin yardımına ihtiyaç duyuyorsanız; merkezimize gelmeniz yeterli olacaktır. Can dostunuzun güvenliğinden ve bakımından hiç bir endişe duymadan; eğitimi için bize güvenebilirsiniz. Gaziantep köpek eğitimi alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bölgenin iklim koşulları ve yapısını tanıdığımız için, eğitim programımızı bu doğrultuda yapılandırdık. Böylece köpeğiniz hem size hem de çevresel koşullara uyumlu, disiplinli bir hayvan haline kolayca gelebilecektir. Köpeğinizin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız! Bir takım davranış problemleri ile baş etmek zorunda kalıyorsanız ve bu sorunları nasıl çözeceğinizi bilemiyorsanız; sakın korkmayın! Tuvalet eğitimi, başka hayvanlara karşı saldırganlık, havlama, ısırma, eşyaları parçalama gibi kötü huylar kolayca kabusunuz olmaktan çıkabilir. Yavru ve yetişkin köpeklerde sıklıkla görülebilecek bu sorunlar hayatınızı karartmasın! Merkezimize gelerek, uzman eğitmenler eşliğinde bu davranış problemlerini sonsuza dek geride bırakabilirsiniz. Merkezimizde yavru köpekler için konaklamalı ve konaklamasız eğitim programlarına katılarak; yavrunuzun gelecekte uyumlu ve itaatkar bir dost olmasını garanti altına alın! Erişkin bir köpeğiniz olabilir ve bir takım davranış problemleri gösterebilir. Bu sorun karşısında da sakın umutsuzluğa kapılmayın! Yetişkin köpeklerin eğitimi biraz daha zor ve sabır gerektiren bir süreçtir. Ancak, her yaş grubu köpek için uygun olan temel ve ileri seviye itaat eğitimlerimize katılarak, bu problemi kolayca geride bırakabilirsiniz. Ana eğitim programlarımıza ek olarak; özel olarak geliştirilen saldırı/savunma eğitimlerine ve eğitmenlik kurs programlarına da dahil olabilirsiniz.
Gaziantep köpek eğitimi alanında çalışan en güvenilir merkezlerden biri olarak; size uygun fiyatları kalite ve hizmet garantisi ile sunuyoruz.

Bu yazı 2182 kere okundu.
 • Site Yorum

15 adet yorum var.

 1. Ronnie dedi ki:

  Merhaba,

  Benimde bir golden retriever puppy car, eğitim lazim ama fiyat ve eğitim suresi bilmiyorum. Lutfen teklif verebilimisiniz?

  Tesekkur,

  Ronnie

 2. ismail kayabasi dedi ki:

  İsmail kayabasi ben g. Antepliyim bende golden retrivir besledim bakicilik ve egitim icin bana ulasin

 3. ismail kayabasi dedi ki:

  Bakimvegitim ucreti oldukca uygundur

 4. Ufuk dedi ki:

  Köpeğim sesten ve bazı şeylerden korkuyor ne yapmamız gerek

 5. Sercan kutlu dedi ki:

  İyi günle bende pitbul tiger cinsi bi kopek var eğitim ücreti ve süresi ne kadar ?

 6. seda dedi ki:

  70 günlük golden köpeğime tuvalet eğitimi verdirmek istiyorum dönüş yaparmısınız?

 7. Esma dedi ki:

  Teriyer maltes kopegim var 4 yaşını bitirdi daha yeni anne oldu 6 yavrusu var bir erkek 5 disi ama cok agrasif hersey herkese bağırıyor dışarıya bile kimsenin olmadığı zaman çıkara biliyorum bazen acaba ismini asi koydum diyemi bu davranışı yapıyor diye düşünüyorum ne yapayim bilirim

 8. Mehmet dedi ki:

  Bende yawru 2 tane pekinez var 1 aylık tuvalet egıtımı vermek ıstyrm acıl yardımcı ourmusunıuz BOŞANMA SEBEBIMIZ OLMADAN😂😂

 9. Arzu dedi ki:

  Merhaba 4 aylık golden im var tuvalet eğitimi için fiyat almak istiyorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu