ERZURUM KÖPEK EĞİTİMİ

Cinsiyet-ve-Davranış

Erzurum köpek eğitimi kategorisinde, tecrübeli ve güvenilir bir merkez olan firmamızda can dostunuz en iyi şartlarda bakılacak ve en iyi eğitimi alacaktır. Köpeğinizi sağlıklı, mutlu ve disiplinli bir evcil hayvan haline getirmek firmamızın temel felsefesidir.
Satın aldığınız ya da sahiplendiğiniz her köpeğin eğitimine, bu alanda yetkin bir merkez olarak hayvanınız yavruyken başlamanızı öneriyoruz. Hangi ırka mensup olursa olsun; bir köpeğin eğitimi için en doğru yaş aralığı 2 ile 6 aylık arası zaman dilimidir. Hayvanınıza temel eğitimi kendiniz verebileceğiniz gibi, bu alanda uzman bir kurumdan yardım da alabilirsiniz. Erzurum köpek eğitimi, denilince akla gelen en tanınmış işletmelerden biri olan firmamıza can dostunuzu güvenle emanet edebilirsiniz. Yılların getirdiği tecrübe ve referanslarımızı; uzman eğitmen ekibimizin başarısıyla destekliyoruz. Merkezimizde erişkin ve yavru köpeklere yönelik iki temel eğitim programı bulunmaktadır. Konaklamasız veya konaklamalı yavru eğitim programlarında, tuvalet/box eğitimi, saldırganlık, ısırma, parçalama, havlama, gürültü, aşırı hareketlilik gibi hayatınızı olumsuz etkileyebilecek çok sayıda alışkanlık büyümeden engellenmeye çalışılmaktadır. Yaş aralığı olarak yavruların öğrenmeye en yatkın olduğu bu dönem içerisinde; köpeğiniz bizimle birlikte tüm hayatını etkileyecek bir disiplin alışkanlığı kazanabilir. Bir köpek eğitim merkezi olarak bizimle birlikte kalan ve eğitim alan erişkin ya da yavru tüm köpeklerin bakımıyla özel olarak ilgilenen deneyimli bir personele sahibiz. Köpeğinize iyi bakılacağını ve eğitim sürecinde tamamen pozitif yöntemlerin kullanılacağını garanti ediyoruz. Yetişkin köpekler için de temel ve ileri seviye itaat programlarımız mevcuttur. Erişkin köpeklerin eğitilmesi biraz daha güç olmakla birlikte; alanında uzman ekibimizin sabrı ve deneyimi ile bu sorunun üstesinden kolayca gelebiliriz. Erzurum bölgesinde faaliyet gösteren bir firma olaak savunma ve saldırı köpeği eğitmenliği, köpekli sporlar ve köpek eğitmeni sertifikası almak isteyen adaylar için de özel programlar sağlıyoruz. Özellikle soğuk iklim şartlarında, köpeklerinizin bekçilik ve koruma görevini düzgün bir biçimde yapması için eğitimlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Eğitimli ve disiplinli bir köpek verdiğiniz her görevi başarı ile yerine getirecektir.
Erzurum köpek eğitimi alanında çalışan en başarılı firmalardan biri olan merkezimize gelerek istediğiniz branşta en doğru eğitim kalitesini yakalayın!

3 thoughts on “ERZURUM KÖPEK EĞİTİMİ

 • 22 Kasım 2019 tarihinde, saat 11:41
  Permalink

  Merhaba, Yeriniz Erzurum un neresinde acaba. Önümüzdeki hafta gelip görüşmek isteriz. Yavru bir köpeğimiz var. Eğitimi için.
  Telefon ve adres yazarsanız sevinirim.
  İyi günler

  Yanıtla
 • 6 Eylül 2020 tarihinde, saat 08:31
  Permalink

  Günaydın, benim bi alman çoban kurdum var. 2 ay 5 günlük. K9 eğitimi almasını istiyorum. Adres ve telefon İletişim bilgilerinizi bulamadım sayfada , atabilir misiniz?

  Yanıtla
 • 10 Ocak 2021 tarihinde, saat 13:46
  Permalink

  Merhaba cane corsa 3 aylık köpeğim için epitim almak istiyorum dönüş yaparsınız sevinirim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.