köpek eğitimi

Gezici Pet Yıkama İstanbul

Gezici Pet Yıkama İstanbul
Paylaş
 

Gezici Pet Yıkama İstanbul

Büyük şehirler de yaşayanlar bir günün yani yirmi dört saatin dört beş saatini yollar da geçirmektedirler. Kendilerine zor zaman ayırırken evcil hayvanlarına zaman ayırmaları çok daha zordur. Bu ulaşım sıkıntısı ve iş okul hayatının yoğunluğu sebebi ile köpek sahibi olan insanlar köpeklerini düzenli olarak kuaföre götüremedikleri için gezici olarak da evcil hayvanınız için gerekli olan hizmeti vermeye başlayan köpek kuaförleri bulunmaktadır. Verdiğiniz adrese gelinerek evcil hayvanlarınızın derisinin ve tüylerinin sağlıklı ve bakımlı olması ve güzel görünmesi için veya başka ihtiyaç duyduğu şeyler için özel olarak yapılmış aracın için de hizmet vermektedirler. Sunulan hizmetin asıl amacı hijyenik, güvenli ve rahat bir ortam da evcil hayvanlarınızın, uzman kişiler tarafından rahat bir kuaför hizmeti almasıdır. Özel olarak tasarlanan araçların için de; Hayvanların her mevsim sıcak su ile yıkanabilmesi için termosifon

Özel olarak hayvanlar için tasarlanmış kurutma makinesi
Çevreyi temiz tutmak için atık su tankı
Sağlıklı ve hijyenik bir ortam için sterilizasyon makinesi

Her şartta elektrik sağlayan jeneratör bulunmaktadır.

Çok sayı da kişi evcil hayvanların kuaföre götürme sırasın da bazı sebeplerden dolayı sıkıntı yaşanabiliyor. Ya da iş okul hayatın yoğun temposunda evcil hayvanlara zaman ayırmak da zorlanılabiliyor bu zorlukları en aza indirmek ve oluşacak sinirin stresin ve zaman kısıtlığını en az seviyeye indirmek ve evcil hayvanlarımız ile kendi huzur oldukları ortamların da hizmet verebilmek amacı ile kurulmuştur gezici köpek kuaförleri. Bu gezici köpek kuaförlerinin en aktif olarak çalıştığı şehirlerden biri olan İstanbul adeta bu sektörün başını çeken şehirlerden biridir.

Evcil hayvanlarımızın tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetleri ve pet malzeme ihtiyaçlarını karşılamak çok daha kolay bir hale gelmiştir. Kedi ve köpeklerin deri, tırnak ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bunun için kedi ve köpeklerin tıraş, banyo, tırnak kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Özel olarak tasarlanmış olan gezici köpek kuaförü aracın da işin de iyi olan hayvan kuaförü tarafından her türlü pet kuaför hizmetleri verilmektedir. Makine tıraşı, makas tıraşı, tırnak kesimi, banyo ve her türlü model orijinal hayvan tıraşları araçlar da yapılmaktadır. Araç da steril hijyenik şartlar da pet kuaförlük hizmeti verilmektedir. Tüy kesimi ve banyo yapımı da steril koşullar da uygulanmaktadır. Araç da kedilere anestezi uygulamadan tıraş hizmeti verilmektedir kediler de tıraş sonrası banyo isteğe göre yapılmaktadır.

Gezici Pet Yıkama İstanbul

Makina tıraşı; Tüy dökülmesine karşı yapılır. Tüyler isteğe göre 3mm ve 2 cm arasın da değişen uzunluklar da kesilir ve daha sonra köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur.
Makas tıraşı; Tüylerin daha uzun bırakıldığı dış görünüşün güzel olması için yapılan tıraş çeşididir. Köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur ve daha sonra makas ile tüyler istenilen miktar da kısaltılır. Genel olarak göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi de dahildir.

Banyo; Evcil hayvanınızın cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur
Rötuş; Göz çevresi, kulak içi, pati altı ve içi ve genital bölgedeki tüyleri düzeltilir ve bu hizmet sonrasın da genel olarak göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi yapılır.

Tarama; ortalama olarak yarım saat süren ince çalışma olarak yapılan tarama ile tüylerin daha canlı ve parlak görünmesi için ve tüylerin keçeleşmesi önlemek için yapılır. Gezici pet kuaför avantajını kullanmak da fayda olabilir.

Bu yazı 454 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu