köpek eğitimi

Trabzon Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Trabzon köpek eğitimi merkezi köpeğinizin eğitimini ve sosyalleşmesini sağlamaktadır. İtaat eğitimi Kaliteli, bilinçli ve köpek psikolojisinden anlayan eğitmen kadromuz tarafından verilen eğitim programı, köpeğinizle paylaştığınız iletişimin kalitesini artırır ve onunla birlikte geçireceğiniz vakti daha eğlenceli ve kolay bir hale getirir.

Eğitimli köpek, kendine olan güvenini çok iyi bir şekilde kazanmıştır ve çevresi için tehlike arz etmemektedir. Eğitilmiş köpeğe çevresinden de bir tehlike gelmemektedir. Eğitimli bir köpeğin sosyal yaşamda ne yapacağını sahibi bilmekte ve onunla beraberken daha huzurlu bir zaman geçirebilmektedir Trabzon köpek eğitimi merkezi köpeklere onların beden ve ruh sağlığını bozmadan dış dünyaya daha rahat adapte olabilmesi için eğitim vermektedir. Merkezimizin verdiği eğitimler dünya standartlarında ve kalitesindedir. Akademimizde uygulanan eğitim programı köpeğiniz için en uygun ve doğru programdır.

Köpeklerde eğitim süreci sahip olunan hayvanın karakterine ve ırkın özelliklerine göre değişim göstermektedir. Köpek eğitimi belirli bir sabır ve sevginin ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Çünkü eğitimci eğer köpek sevgisinden uzak kalırsa eğitim, itaat eğitimi hem köpeğe hem de eğiticiye eziyet haline gelecektir. Bu nedenle köpek eğitimini veren kişi yaptığı işi sevmeli ve yaptığı işten zevk almalıdır. Gerçekleştirilecek olan köpek eğitimi tamamen hayvanla eğitmenin arasındaki duygusal bağla alakalıdır.Köpeğinize bir şey öğretmek istediğiniz sırada hem kendi psikolojinizi hem de köpeğinizin psikolojisini farkında olmadan bozabilirsiniz. Yanlış eğitim hayvanın yetişkin dönemlerinde bile üzücü problemlerin doğmasına yol açabilir.

Bu konuda güvenmiyorsanız ve köpeğinize bir şey öğretmeye çalışmak istiyorsanız eğitim merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. İşini seven profesyonel bilinçli bir eğitmene başvurmanız köpeğinizin doğru bir şekilde eğitilmesi için şarttır. Trabzon köpek eğitimi merkezi her cinsin eğitimini en doğru şekilde programlama dahilinde gerçekleştirmektedir. Sizde köpeğinize eğitim vermekte zorlanıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Görüşme sonrası eğitmenlerimiz köpeğiniz hakkında detaylı bilgi alarak ona uygun eğitim programı itaat eğitimi hazırlamakta ve seviye seviye eğitimini gerçekleştirmektedir. Merkezimize başvurmanız için sahip olduğunuz köpeğimizin aşılarını eksiksiz bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Merkezimizde konaklayacak her hayvanın kendine özel bir bölümü bulunmaktadır.

Bu yazı 1604 kere okundu.
 • Site Yorum

9 adet yorum var.

 1. Mete dedi ki:

  Kardesim iletisim bilgilerini yaz

 2. emine dedi ki:

  trabzonda mı burası, ayrıca iletişim bilgileri neredee

 3. Afet dedi ki:

  İletişim bilgilerinizi yazarmısınız

 4. Adem dedi ki:

  Belçika kurt köpeğim var 10 aylık eğitim aldırmak istiyorum nasıl ulaşabilirim size

 5. Selahattin dedi ki:

  Merhaba iletişim alabilirmiyim cone corsa köpeğim var eğitimi için

 6. İnci dedi ki:

  İrtibat telefon alabilirmiyim?

 7. Yusuf Latif dedi ki:

  trabzon köpek eğitmek istiyorum ulaşın lütfen

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu