KÖPEK EĞİTİMİ BAĞCILAR

Köpekler en iyi dostlarımızdır. Eğitimli de olsa eğitimsiz de olsalar köpeklerimizi çok sever, içgüdüsel davranışlarından bile hoşlanırız. Fakat köpeğin eğitimli olması çok fazla şeyi değiştirmektedir. Örneğin; nasıl bir bebek derdini annesine derdini anlatmayı bilmediği için anlatamazsa köpekler de aynıdır. Bu yüzden öncelikle köpeklerin dertlerini anlatmayı iyi bir şekilde öğrenmesi gerekmektedir. Biz firma olarak kendimiz köpeklerin eğitimine adadık. Bu yüzden uzun yılların da tecrübesiyle Bağcılar’da köpek eğitimini bizden almanızı tavsiye ederiz. Alanında uzman köpek eğitmenlerimiz köpekleriniz ile hem ilgilenecek hem de onları başarılı bir şekilde eğiteceklerdir. Şunu hiçbir şekilde unutmayın, eğitimli köpek hem kendi hayatını hem de sizin hayatınızı değiştirecektir. Düşünsenize köpeğinizle birbirinizi karşılıklı olarak çok kolay bir şekilde anlayacaksınız. Bu sayede aynı dili konuşan, iyi anlaşan dostlar olacaksınız.
Genel olarak köpeklerin öğrenmelerine baktığımda aslında insanlardan çok da farklı değildir. Nasıl ki insanlar yaşlarına göre öğrenirler, köpekler de yaşlarına göre öğrenirler. Bu yüzden köpeğinize doğru yaşta doğru eğitimi de aldırmanız büyük önem taşımaktadır. Örneğin; köpeğinize itaat eğitimi aldırmak istiyorsanız en uygun zaman köpeğin 5 aylık olduğu dönemdir. Köpeklere 5 aylık olana kadar bu eğitimi vermek uygun değildir. Çünkü köpek bunu alamaz. İşte bu ve bunun gibi birçok ayrıntı hakkında firmamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firmamızda çalışan köpek eğitmenlerinin hepsi alanında tecrübeli ve köpekler hakkında her türlü bilgiye sahiptirler. Bağcılar’da köpek eğitiminde ilk adres kesinlikle biziz.
Köpek eğitimi verirken bir diğer önemli husus ise ödül ceza sistemidir. Köpek doğru bir şey yaptığında anında ödül ve ceza verilmelidir ki; köpek yaptığı hareketin doğru ya da yanlış olduğunu ayırt edebilsin. Fakat köpeklere ceza verirken kesinlikle onlara zarar verecek koşullar olmamalıdır. Örneğin dayak kesinlikle olmamalıdır. Köpeklerin de bizler gibi canlılar olduklarını aklımızdan çıkarmayalım. İşte bu yüzden biz alanımızda en ustayız. Çünkü biz köpeklere sevgi ve şefkat göstererek eğitim veririz. Bağcılar’da köpek eğitimi denildiğinde bu yüzden akla ilk biz geliriz. Bizi aramadan köpek eğitimi için karar vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.