köpek eğitimi

Profesyonel Köpek Eğitimi Nerden Alınır

Profesyonel-Kopek-Egitimi
Paylaş
 

Profesyonel Köpek Eğitimi hizmeti veren firmamız özellikle hayvan sever insanların yaşadığı güzide bir İstanbul ilçesinde yer alır. İlçenin yüksek sosyoekonomik durumu ile doğru orantılı olarak evcil dostlarımız olan köpeklerin sahiplenme sayıları arasında doğru orantılı bir ilişki vardır. İlçe halkının bu tür hayvan sever ve bilinçli eğilimleri sayesinde evcil dostlarının bireysel gelişimi ve eğitimi konusunda da daha bilinçli davranır.

Profesyonel eğitimler sayesinde evcil dostlarınızın sizlerle beraber sosyal ve insan hayatına kolay uyum sağlamaları açısından itaat eğitimleri,yavru köpek eğitimleri ve tuvalet eğitimi gibi eğitimlerin küçük yaşlardan bu yana verilmesi gereken temel eğitimleri alması gerekir. Bu tür eğitimleri almadığı takdirde evcil dostunuz ne yazık ki insan hayatına uyum sağlayamaz. İçine kapanır, yalnızlaşır ve agresifleşir.

Eğitim Merkezimizde Verilen Eğitimlere Genel Bakış

Profesyonel Köpek Eğitimi merkezi olarak sizlerin evcil dostlarına özel olarak belirli genel ve özel eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimlerin en genel amacı ise evcil dostlarınız ve sizin aranızda güçlü iletişim bağları kurmasıdır. Bu eğitim sürecinin sağlıklı olarak ilerlemesi gerekir. Eğitim kurumlarında uzman eğitim kadrosu tarafından verilen eğitimler sayesinde evcil dostunuzun sosyal ve insan hayatına kolay uyum sağlaması, düzgün tepkiler vermesi, sahipleri ile uyumlu, itaatkâr ve uysal hareket etmeleri için bu tür eğitimlere ihtiyacı vardır.

Temel eğitimler sayesinde evcil dostlarınız ile sizinle aranızda kurulacak sağlam bağ onların özgüvenlerini arttıracak ve hem sizlerin hem de onların mutlu olmasına vesile olacaktır. Evcil dostlarınızın alması gereken temel eğitimler genel olarak itaat ve tuvalet eğitimleridir. Temel komutlar ve tuvalet gibi konular ilk etapta evcil dostunuza öğretilir. İleri düzeydeki genel ve özel eğitimler ise bu eğitimlerin üzerine eklenir. Çünkü temel eğitimler insanlar ve evcil dostunuz arasında bir tür iletişim bağı oluşturur.

Köpek Eğitim Merkezleri

Profesyonel Köpek Eğitimi merkezi olarak evcil dostlarınız ile günlük veya haftalık periyotlarda eğitimler vermekteyiz. Bazı durumlarda bu eğitimleri pansiyon veya otel hizmeti şeklinde evcil dostlarınıza veriyoruz. Normal yaşam standartlarına uygun bir şekilde verilen bu eğimlerin verildiği merkezlerde pek çok konuda gerekli özen ve itina gösterilir. Sürekli gözetim altında tutulurlar. Sosyalleşmeleri için gündelik çeşitli oyun ve aktivitelerle keyifli vakit geçirmeleri amaçlanır. Birbirleri ile dostluk kurmaları, özgürce dolaşmaları ve özgüvenlerinin gelişmesi için gerekli steril ortamı sunuyoruz.

Yavru Köpek Eğitimleri

Profesyonel Köpek Eğitimi merkezi olarak yavruluk zamanlarında edindiğiniz evcil dostlarınızın eğitimi açısından yavruluk dönemi son derece önemlidir.  Bu eğitim süreci biraz sabır isteyen bir süreç olsa da evcil dostlarınız bu süreçte çok hızlı şekilde öğrenir ve kolay uyum sağlarlar. Özellikle yavru köpek eğitimi paketi şeklinde evcil dostunuzun alacağı özel eğitimler sayesinde evcil dostunuz büyük oranda ve kısa sürede bireysel gelişimini tamamlar. Ancak bu yaş aralığında yapılacak en ufak bir hata ve eğitim konusundaki başarısızlık evcil dostunuzun ilerleyen yaşamını da olumsuz etkileyerek yanlış davranış kalıpları edinmesini sağlar.

Köpek Eğitiminde Gerekli Özen

Profesyonel Köpek Eğitimi olarak bizlerden alabileceğiniz eğitimler dışında sizler de bu tür tanımsal eğitim kalıplarının dışında kalan eğitimleri evcil dostlarınıza verebilirsiniz. Evcil dostlarınıza verebileceğiniz herhangi bir davranış kalıbı, sizin evcil dostunuzla olan iletişiminizin güçlü veya zayıf olmasıyla alakalıdır. Sizler de evcil dostlarınızın eğitimi hakkında gerekli özeni göstermelisiniz. Firmamız köpek eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Köpek eğitimi konusunda dikkat etmeniz gereken belirli başlı meseleler hakkında firmamızı arayarak bilgi edebilirsiniz. Köpek eğitimi merkezimizi dilediğiniz vakit ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 391 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu