köpek eğitimi

EN HIZLI TEMEL EĞİTİM

Paylaş
 

Kurulduğu günden bugüne kadar hizmet verdiği binlerce müşterisiyle Van köpek eğitimi merkezi köpek ırkları uzmanımız önderliğinde tüm köpek ırklarının eğitimi, satışı ve pansiyonu hizmetini gerçekleştirmektedir.
Van köpek eğitimi merkezimizde iki türlü itaat eğitimi verilmektedir. Temel eğitim tüm köpeklerde verilen eğitimin başlangıcıdır. Eğitim süreci her hayvanın karakterine göre değişim göstermektedir. Genel olarak temel eğitim süresi 4 ile 6 hafta arasında sürmektedir. İleri itaat eğitimi ise temel eğitim sonrasında verilmektedir. İleri itaat eğitimi de tıpkı temel eğitim gibi genel olarak 4 işle 6 hafta içerisinde tamamlanmaktadır. Müşterilerimizin oluşacak maddi ve manevi kayıplarını önlemek amacıyla eğitim merkezimizde ücretsiz karakter testi uygulaması yapılmaktadır. Siz değerli hayvan sahiplerinin en ekonomik şekilde faydalanması için eğitim merkezimiz en iyi eğitimi en uygun fiyattan sizlere sunmaktadır. Eğitim merkezimizin ilk önceliği müşteri memnuniyeti ve prestijdir. Eğitim merkezimiz gerçekleştirmiş olduğu kaliteli hizmeti sayesinde her geçen gün Van ve çevre illerde daha fazla müşteriye ulaşmaktadır. Oldukça büyük ve kaliteli eğitim merkezimizde en hızlı ve en kaliteli köpek eğitimi seminerleri düzenlenmektedir. Eğitimin yanında pet shop’umuzda her türlü evcil hayvan ve ürünlerini en uygun fiyata bulma imkanına erişebilirsiniz. Alanında tecrübeli personelimizle Van eğitim merkezimiz sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktadır. Temel eğitimin yanında köpeğinizin yuvarlan, el salla, ışığı aç, oyuncaklarını topla gibi benzeri daha nice becerileri olsun isterseniz bu tür eğlenceli numaraları da verebilmekteyiz. Frizbi gibi sporlar hem köpekler hem de sahipleri için oldukça eğlenceli ve kaliteli aktivitelerdir. Eğitim merkezimizin bahçesinde köpeğinizle birlikte spor eğitimi alabilirsiniz. Spor ve beceri eğitimi köpek ile sahibinin arasındaki bağı daha da güçlendiren, köpeğin hem kendine hem sahibine duyduğu güveni yükselten oldukça eğlenceli aktivitelerdir.
Van köpek eğitimi merkezi sahip olduğu personeli sayesinde köpeğinizin en kısa süre içerisinde en iyi şekilde eğitimini sağlayacaktır. Eğitim merkezimizde yer alan tüm köpeklerin periyodik olarak sağlık kontrolleri veterinerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Eğitim merkezimiz köpek dışında diğer hayvanlara da eğitim verebilmektedir.

Bu yazı 948 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu