köpek eğitimi

GİRESUN KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Giresun köpek eğitimi kategorisinde, uygun fiyatlı ve kaliteli bir eğitim hizmeti almak istiyorsanız; hemen merkezimize gelin! Köpeğinizin ve sizin mutluluğunuzu temel çalışma prensibi olarak gören işletmemizde; eğitim sorununu hayatınızın kabusu olmaktan çıkarın!
Karadeniz bölgesinin çetin doğa koşulları ve iklim şartlarına uygun bir köpek eğitimi vermek oldukça zor bir iştir. Özellikle bekçi köpeği veya koruma köpeği olarak yetiştirmek istediğiniz bir hayvanınız varsa; profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Temel eğitim konusunda bazı alışkanlıkları evcil hayvanınıza kendiniz kazandırabilirsiniz. Ancak bu oldukça zor ve sabır isteyen bir süreç olacaktır. Bir köpek için en uygun eğitim dönemi, 2-6 ay arası süreçtir. Köpekler davranış kurallarına oldukça sadık ve görerek öğrenen hayvanlardır. Bir alışkanlığı kazandırmak için defalarca tekrar etmeniz gerekebilir. Sahiplerinin psikolojik durumundan da doğrudan etkilenen köpeğinizi eğitebilmek için, disiplinli davranmanız gerekecektir. Yavru bir köpeğin tuvalet, box, havlama, ısırma, yeme alışkanlığı gibi çok sayıda konuda eğitim alması gerekecektir. Her biri ayrı uzmanlık isteyen bu davranışlar için, uzmanların yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Giresun köpek eğitimi kategorisinde, hizmet veren en güvenilir merkezlerden biri olan işletmemize gelin! Köpeğinizin yavru ve erişkin olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Her yaş grubu köpek için uygun eğitim programlarımız mevcuttur. Can dostunuzu bu programlardan birine kaydettirdikten sonra, yaşadığınız değişime kendiniz bile inanamayacaksınız. Konaklamalı ve konaklamasız yavru eğitim programımızda WC, beslenme, diğer köpeklerle uyum, saldırganlık gibi pek çok sorun kısa sürede ortadan kalkacaktır. Erişkin köpeklerde davranış sorunlarının giderilmesi daha ciddi bir çalışma gerektirmekle birlikte, merkezimizde hiç bir sorun çözümsüz kalmaz. Siz ve can dostunuz arasındaki iletişimi güçlendirmek için geliştirdiğimiz temel ve ileri seviye itaat programlarına katılın! Bu programlarda oyun, motivasyon, beden dili, komutlara uyum gibi köpeğinizle yaşadığınız pek çok sorunu kolayca çözecek yöntemleri öğrenebilirsiniz. Temel eğitim programlarımıza ek olarak, saldırı/koruma, bekçi köpekliği, köpekli sporlar gibi alanlarda özel kurslarımız da bulunmaktadır. Köpek eğitmeni olmak isteyen adaylar da sertifikalı programlarımıza devam edebilir.
Giresun köpek eğitimi alanında çalışan en tanınmış merkezlerden biri olarak, size uygun fiyatlı iyi bir eğitim imkanı sunuyoruz.

Bu yazı 1081 kere okundu.
 • Site Yorum

5 adet yorum var.

 1. Suat CİVELEK dedi ki:

  whatsapp dan bana yazarsanız veya arasanız sevinirim. Giresun da yaşıyorum

 2. Türkay Cihanker dedi ki:

  Giresun bulancakta yasıyorum yerinizi tam olarak söylerseniz sevinirim

 3. umut dedi ki:

  e posta adresimden numaranızı alabilir miyim

 4. Aleyna uzun dedi ki:

  Tel no vs yok mu

 5. Derya dedi ki:

  Adresinizi verebilir mısınız?

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu