Uşak köpek eğitimi

Uşak köpek eğitimi her geçen gün daha fazla kişiyi hizmet vermeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Sizde bu benzersiz hizmetten faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Eğitilmek istenen yavrunun karakter analizi oldukça önemlidir. Doğru bir karakter analizi yapılmadan alınacak köpekler ileride sıkıntılar yaşayabilmenize neden olabilmektedir. Her köpeğin eğitim farklı süreçlerden oluşmaktadır. Bu nedenle satı aldığınız köpeklerin profesyonel bir şekilde eğitilmesi gerekmektedir. Yaşamak istediğiniz yavru dikkatli bir şekilde seçilmeli, yavru eve gelir gelmez köpek eğitimine başlatılması sizin için daha yararlı olacaktır. Alanında tecrübeli personelimizle standart “bireysel” ileri itaat eğitimi 12 hafta sürmektedir. Ama ileri itaat eğitimi her köpek için gerekli değildir. İleri itaat eğitimi, temel itaat eğitiminde öğrenilen komutların biraz daha seri ve tamamen tasmasız bir şekilde uygulanmasıdır. Yine de bu talep geldiğinde, köpeğin ve sahibinin ileri itaat eğitimine devam etmeye uygun olup olmadığı durumuna profesyonel eğitmen karar vermektedir. Profesyonel eğitmen onaylamazsa köpek sahibi talep etse dahi ileri itaat eğitimine devam edilmemektedir. Grup eğitimleri köpek ve sahibinin haftada bir gün bir saat bir araya gelmesi ile yapılmakta ve toplam 6 haftada tamamlanmaktadır. Bireysel eğitimler sizin evinizde gerçekleştirilmekte, eğitimin ilerleyen günlerinde birlikte dışarıda da çalışmaya başlanabilmektedir. Bu eğitimde gününü ve saatini de sizde seçebilirsiniz. Grup eğitimleri ise Uşak köpek eğitiminin ilan ettiği gün ve saatlerde ve eğitim bölgesinde yapılır. Köpek sahibinin grup eğitim istemesi, o köpeğin grup eğitimine katılabileceği anlamına gelmemektedir. Bir köpeğin grup eğitimine kabul edilebilmesi için, gereğinden fazla korkaklık göstermemesi ve eğitmen tarafından köpeğin grup eğitimine uygunluğunun onaylanması gerekmektedir. Korku eğilimindeki köpekler ne kendileri grupta fazla bir şey öğrenebilmekte, ne de diğer köpeklerin öğrenmesine olanak sağlamaktadır. Grubun hiç bir şekilde oluşamadığı durumlarda, eğitmen onayladığı takdirde, grup eğitimi programı bireysel olarak sadece köpeğe özel uygulanabilmektedir.
Uşak köpek eğitimi hem bireysel hem de grup eğitimi ile birlikte Ege bölgesinin en büyük köpek eğitim merkezlerinden bir tanesi olmaya devam etmektedir.

One thought on “Uşak köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.