köpek eğitimi

Aksaray Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Köpeğiniz var ve sizi dinlemiyor, kendi istediği gibi davranıyor yaramazlık yapıyor, bu sizi köpek aldığınıza pişman ediyorsa hiç sorun değil çözüm Aksaray Köpek Eğitimi.
Sahipleri köpekleri ile ilişkilerinde bazı sorunlar, aralarında uyumsuzluk ve iletişim eksikliği oluşmaya başlaması köpek sahiplerini bir çeşit çıkış noktası aramaya yöneltir. Aksaray köpek eğitim bu aşamada sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam etmektedir. Evinize aldığınız bir köpekte ilk başlarda birçok sorunla karşılaşabilirsiniz, ya da zaten sizin olan bir köpeğin hayatında olan bir değişiklik sonucu sorun yaşayabilirsiniz. Köpeğin eve adaptasyon sorunu yaşamasıdır. Bu sorunu aşmada sizlere ve köpeğinize vereceğimiz eğitim programı sayesinde kısa sürede aşabildiğinizi göreceksiniz. Köpeklerin huzur için en büyük ihtiyaçlarının rutinleri dir. Yani alışkanlıkları, alışık olduğu bir değişiklik olduğu için huzurları kaçmışsa, onları tekrar huzura davet etmenin en kolay yolu da onların yeni alışkanlıklar yaşatarak yeni düzene, evine, sahibine alışma sürecini kısaltmaktır. Köpek Sahibinin beklentilerinin birebir karşılanması, soruna doğru teşhisi koyabilmek ve duruma özel çözüm üretebilmekten geçer. Verilen eğitimlerin içerikleri, ev köpeği için gerekli olan eğitim programı, itaat, sosyalleşme ve davranış bozukluğu olarak sıralanır. İş köpeği eğitim içeriği, ileri itaat, alan arama, enkaz arama, narkotik, koruma diye sıralanabilir. Köpek sahibinin bu temel eğitimlerden faydalanması, köpeği ile süreceği hayatın kalitesini arttırmada büyük rolü vardır. Köpek eğitiminde pek çok farklı teori ve uygulama var, burada en geçerli olan pozitif eğitim olan ödüllendirmeye dayalı sistem her zaman öne çıkmaktadır ve biz firma olarak, bu eğitim biçimini benimsemekteyiz. Tüm eğitimciler, sadece köpek eğitiminde değil, kuşlardan, köpekbalıklarına kadar pek çok farklı hayvanın eğitiminde pozitif teknikleri kullanmaktalar. Pozitif eğitim de amaç köpeğinize bir şeyleri zorla öğretmek değil, sizin rehberliğinizde köpeğinizin doğru davranışları kendisinin seçmesini sağlamaktır, haliyle sabır ve özveri gerektiren bir süreçtir.
Aksaray köpek eğitim tecrübeli eğitmenleri, yılların verdiği tecrübe ve devamlı güncellenen eğitim programları ile köpeklerinize eğitim vermek için sizlere bir telefon kadar yakın. Arayın biz gelelim köpeğinizi sizin için eğitelim

Bu yazı 703 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu