köpek eğitimi

Eskişehir Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Eskişehir köpek eğitimi kategorisinde, alanında uzman eğitmenlerimiz ve yılların getirdiği tecrübemizle can dostunuza en iyi eğitim imkanını sunuyoruz. Köpeğinizin sağlıklı, mutlu ve sözlerinize itaat eden disiplinli bir hayvan olması sizin için hayal olmasın!
Satın alınan veya sahiplenilen her köpek için en doğru eğitim yaşı; hayvanın daha yavru olduğu 2-6 aylık arası dönemdir. Köpeğiniz hangi cinse mensup olursa olsun; yavruyken almaya başladığı eğitim sizin ve onun gelecekteki hayati için önem teşkil etmektedir. Temel eğitim konusunda bazı alışkanlıkları köpeğinize kendiniz kazandırabilirsiniz. Ancak disiplinli ve iyi yetişmiş bir evcil hayvana sahip olmak istiyorsanız; en doğru tercih alanında uzman bir kurumdan yardım almak olacaktır. Can dostunuzu güvenle emanet etmek için; Eskişehir köpek eğitimi alanında en güvenilir merkezlerden biri olan firmamızı tercih edin! Uzman eğitmenlerimizin yavru ve erişkin köpeklere yönelik olarak düzenlediği programlardan birine daha fazla vakit kaybetmeden katılın! Satın aldığınız yavru köpeğinizi çok seviyor olabilirsiniz! O size hayatı boyunca sadakatle eşlik edecektir. Ancak itaat konusunda ilk etapta bir takım problem yaşamak sizi korkutabilir. Tuvalet konusunda sizi dinlemeyebilir, başka köpeklere saldırabilir, apartman dairesinde yaşıyorsanız gürültü yapabilir. Eşyalarınızı kemirebilir, düzensiz beslenebilir, misafirlerinize havlayabilir. Bunlar bir evcil köpek satın aldığınızda, başınıza gelebilecek karmaşık görünen ama aslında çözümü kolay problemlerdir. Hem yetişkin hem de yavru köpeklerde görülebilecek bu davranış problemlerinden merkezimize gelerek kolayca kurtulabilirsiniz. Konaklamalı ve konaklamasız yavru eğitimi programlarında tuvalet, saldırganlık, havlama gibi hayatınızı kabusa çeviren çok sayıda problem bir kaç hafta içerisinde yok olacaktır. Alınacak eğitimin süresi ve türü, yavrunun ırkına ve kişisel özelliklerine bağlı olarak değişmekle birlikte; eğitilemeyecek hiç bir köpek yoktur. Yetişkin köpeklere yönelik temel ve ileri seviye itaat programları ise köpek ve sahibi arasındaki iletişimi güçlendirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla itaat, beden dili, motivasyon, oyun gibi konular üzerine yoğunlaşılmaktadır. Temel seviye programlara ek olarak savunma/saldırı eğitimi ve köpekli sporlar alanında da profesyonel eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz. Merkezimizde köpek eğitmeni olmak isteyen bireyler için de sertifikalı eğitim programları mevcuttur.
Eskişehir köpek eğitimi alanında hizmet veren en güvenilir işletmelerden biri olan merkezimize gelerek yepyeni bir hayatın kapılarını aralayın!

Bu yazı 1440 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu