HAYVAN EĞİTİMİNDE KALİTELİ HİZMET

Sivas köpek eğitimi merkezi kurulduğu günden bu yanan Sivas ve çevre illerin en kaliteli eğitim merkezlerinden bir tanesi olmaya devam etmektedir.
Sivas köpek eğitimi merkezi yavru programı ve temel itaat programlarının sonunda köpeğinize insanlarla doğru iletişimi, diğer insan ve köpeklerle doğru sosyalizasyonu, doğru tuvalet eğitimini, ev içerisinde yalnız kalabilmeyi, basit komutların bulunduğu temel itaat komutlarını ve tüm görevleri sahibi ile doğru bir şekilde uygulamayı öğretmektedir. Bu eğitimden sonra size sadece bunların eğitmenlerin rehberliğinde programlı bir şekilde devam ettirmek düşmektedir. Eğitimin herhangi bir gölgesinin eksik bırakılması ileride mutlaka problemlere sebep olacaktır. Bu nedenle eğitimin her alan bir bütün olduğunu unutmamalı ve alanında uzman olan referansları kuvvetli, federasyon ve dernek sınavlarında kendi köpekleri ile başarılı olmuş köpek eğitmenleri tercih edilmelidir. Siz değerli hayvan sahiplerinin en iyi şekilde eğitim programından yararlanması için eğitim merkezimiz her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir. Eğitim ve sosyalleştirme merkezimizde faydalanabileceğiniz hizmetler : tuvalet düzensizliği gibi konularda uygulanacak eğitim, yalnız kalamama, bekçi ve alan koruma eğitimleridir. Korku sorunu olan köpeklerin, rehabilitasyon tamamlanıncaya kadar yalnızca ruh haline uygun davranabilen eğitimli köpeklerle bir araya getirilmesi çok önemlidir. Çalıştığınız iş şartları düşünülerek konaklamalı eğitim programı oldukça iyi bir seçenektir. Yaşadığınız problemin çözümündeki en büyük engel tamamlanıncaya kadar köpeğiniz Sivas eğitim merkezinde konaklamaktadır. Evimizi ziyaret ederek veya internet üzerinden web kamerası bağlantısı kurarak merkezimizde yapılan uygulamaları izleyebilirsiniz. Merkezimizde yer ala hayvanlarında karma, kuduz, Mantar aşıları ve iç-dış parazit uygulamaları eksiksiz olmalıdır. Sivas eğitim merkezimizde özel bir eğitim programı oluşturulmuştur ve sadece köpek eğitim merkezimiz tarafından uygulanmaktadır. Temel disiplin eğitimi sırasında sahip olunan köpeğin genel ihtiyaçları ve sahip olduğu ırk özelliklerinin incelenme aşaması, beden dilinin köpek üzerinde yaptığı etkiyi öğretme aşaması ve köpek için belirlenen standartların maddeler halinde uygulama aşamalarından oluşmaktadır.
Sivas köpek eğitimi merkezinde temel disiplin eğitimi yaklaşık olarak 4-6 hafta arsında değişmektedir. Eğitim merkezimize 6 aydan küçük köpekler alınmamaktadır.

One thought on “HAYVAN EĞİTİMİNDE KALİTELİ HİZMET

  • 17 Aralık 2020 tarihinde, saat 19:24
    Permalink

    Merhaba Sivasta yaşıyorum köpeğimi egitmene vermek istiyorum da bir irtibat num bulamadım size ulaşmam için num paylaşır mısınız

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.