köpek eğitimi

BÜYÜKÇEKMECEDE KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Firmamız Büyükçekmecede faaliyet gösteren bir köpek eğitim merkezidir. Fakat firmamızın tek faaliyeti köpek eğitimi değildir. Biz köpeklerle doğdoğu andan itibaren ölümüne kadar her ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırız. Doğumu, veterinerlik hizmetleri, eğitimi, satışı, iş içi seçilen köpeklerin eğitimi, hatta eğitimli bir köpeğin ileri seviye eğitimleri de tarafımızdan verilir. Bu eğitimler ve ücretler köpeğe ve ihtiyaca göre değişir. Köpeğinize çok çeşitli eğitimler verme şansına ve bu konuda eğitimli ve profesyonel olan bir ekibe sahibiz. Bu eğitimlerden bazıları şöyledir.
Yavru köpek eğitimi, 2 ila 12 aylık köpeklerin eğitimidir. Bu eğitimde köpeğiniz sosyalleşmenin getirdiği bazı zorunlu komutları yerine getirir. Oturma, kalkma yürüme, tuvalet eğitimi gibi basit komutlara uyma ve sosyalleşme gibi konularda danışmanlık ve eğitim söz konusudur. Köpeklerde davranış bozukluğu tedavisi, köpeklere sizin de yardımınızla konulan davranış bozukluğu teşhisiyle uygulanır. Ücreti ve süresi köpeğe göre değişir. Temel itaat eğitimi 3 ila 5 haftalık bir eğitim süresidir ve köpeğin en az 6 aylık olması gerekir. Otur, kalk, koş gibi basit itaatleri uygulaması için verilir. Köpeğin ileri itaat eğitimini alması için en az 6 aylık olması ve basit itaat eğitimini tamamlamış olması gerekir. Süresi 3 ila 5 haftadır. Kişi koruma eğitimi en önemli eğitimlerimizden biridir. Köpeğin en az 6 aylık olması ve en azından temel itaat eğitimini almış olması gerekir. Bu eğitimle beraber köpek sahibine karşı tehdit olarak algıladığı kaynağa havlayarak ve /veya ısırarak müdahale eder. Sahibinin komutuyla durur. Eğitim süresi 3 ila 5 hafta arasıdır. Alan koruma eğitimleri, ev, işyeri, fabrika gibi alanların korunması için verilen bir eğitimdir. Bu eğitim sonucu köpek sahibini uyarır ve kötü niyetli kişilere ve olaylara karşı caydırıcıdır. Süresi 3 ila 5 hafta arasıdır ve eğitimlerin bir kısmı söz konusu mekanda verilir. Bu eğitim için en az 6 aylık olmalı ve yine belirli bir eğitim almış olmalıdır. Bir de spor köpekleri eğitimimiz mevcut. Özellikle Avrupada spor köpekleri oldukça yaygın ve revaçtadır. Ülkemizde ise yeni yeni bilinmeye ve talebi artmaya başlamış olan bir konu. Bu eğitimi de kurum olarak Büyükçekmecede tesislerimizde veriyoruz.
Bu eğitimlerin devam ettiği sürenin çoğunda köpeğiniz ücretsiz olarak misafirimiz oluyorlar. Dediğimiz gibi ücret tamamen köpeğinize bağlı fakat piyasaya bgöre oldukça uybgun ücretlendirme yapıyoruz ve köpeğiniz bizimle birlikte güvenilir ellerde. Biz Büyükçekmecede konunun uzmanı olan bir köpek eğitim merkeziyiz.

Bu yazı 672 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Onur Güngör dedi ki:

    Sürü güdebilmesiyle ilgili olarak çoban köpeği eğitiyor musunuz? Vereceğim komutlarla sürüyü istediğim yöne hareketlendirmesini ve sürüden ayrılmaya çalışan inekleri engellemelerini istiyorum.

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu