köpek eğitimi

KÖPEK EĞİTİMİ FORUM

Paylaş
 

Köpek eğitimi forum sitelerinde köpek sahipleri ortak noktalarda birleşmekte ve merak ettikleri konuları birbirleri ile paylaşmaktadır. Irkların özellikleri ve bakımı, köpeklerin beslenmesi, sosyalleşmesi, çiftleşmesi, yavruların bakımı, sahiplendirilmesi gibi bilgileri forum üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu şekilde ortak paydalarda buluşabilirsiniz. Köpek eğitimi anlamında, forum üzerinden bilgiler alabilirsiniz. Hangi kurumda en iyi eğitimin verildiği, okulların eğitim fiyatları ve özellikleri gibi bilgiler de forumlar üzerinden alabilirsiniz. Bu forumları incelerseniz en iyi seçeneklerden birinin okulum olduğunu göreceksiniz. Eğitim kurumunda köpekler için en özel sistem uygulanmaktadır. Bu şekilde, köpeğinizi sizinle uzun yıllar bir sorun çıkarmadan yaşayacaktır. Üstelik aldığı eğitim sayesinde, köpeğiniz de rahat şekilde hareket edecektir.
Köpek eğitimi forum sitelerini incelerseniz, köpek eğitiminin daha ilk aylardan başlamasını gerektiğini ve çok önemli olduğunu anlarsınız. Bu nedenle, eğitim konusuna çok özen göstermeniz gerekmektedir. Köpeklerinizin iki aylıktan başlamak üzere tuvalet eğitimlerinin verilmesi ile başlamak lazımdır. Ardından, temel eğitim olarak sol tarafta kayış ile çekmeden yürüme eğitimi, bekleme, oturma, yatma ve gelme komutlarının eğitimi, hayır, bırak ve ayrıl gibi temel düzeltme komutları, sürekli havlama, ısırma, kazma ve atlama gibi istenmeyen hareketlerin düzeltilmesi eğitimleri de mutlaka uzmanlar eşliğinde verilmelidir. Bu şekilde, köpeklerin çok daha uyumlu olduklarını göreceksiniz. Davranışları konusunda kontrolsüz olan köpeklerin sahiplerine ne kadar zor anlar yaşattıkları herkesin malumudur. Bu nedenle, okuluma sonuna kadar güvenebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız da sizleri memnun edecek.
Köpek eğitimi forumunda köpeğinizin sağlık özellikleri ile ilgili tüm bilgileri de bulacaksınız. Kaliteli veterinerlerin adresleri ve özellikleri ile diğer gerekli bilgiler, iletişim numaraları, köpeklerin aylık ve yıllık sağlık bakımları, ırkların özelliklerine bakım bilgileri gibi detayları da sorabilir, öğrenebilirsiniz. Sevgili hayvan dostlarımızın sağlıklı kalması için onlara nasıl bakılması gerektiğini, sağlık kontrollerini, eğitim süreçlerini bilmek gerekmektedir. Ayrıca hayvanların psikolojilerini de bilmek çok önemlidir. Onlara her zaman sevecen davranmalısınız. Şiddetle değil, sabırla ve sevgiyle köpeklerimize davranış yapmamızı unutmamalıyız. Bu şekilde, köpeklerimizin kişiliği sağlıklı gelişecektir. Hem büyük, hem de küçük ırklarda durum aynıdır.

Bu yazı 912 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. yakup dedi ki:

    bende küçüklükten beri hayvanları eğitme hobisi vardı her yolu denetim bir çok eitime katıldım ama hayvanını eğitmek isteyen kişilere tavsiyem bu kitap genel olarak temel gelişim inceliklerinden bahsediyor. ama kitaba göre hareket etmeniz ve sabırlı olmanız da şart.

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu