köpek eğitimi

Aydın köpek eğitimi

Paylaş
 

Köpekler en iyi dostlarımızdır. Aynı ortamda rahatlıkla yaşayabileceğiniz hayvanlardır. Sevimli oldukları kadar akıllı ve uyumludurlar. Ama yeni bir yavruyu eviniz aldığınızda alması gereken bazı eğitimler vardır. Bu eğitimleri aldırdığınız zaman daha iyi bir şekilde birbirinize uyum sağlayabilirsiniz. İşte bu durumda aldırmak istediğiniz bütün köpek eğitimlerini uzman eğitmenlerimiz vermektedir. Köpek eğitimi konusunda eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyime ve profesyonelliğe sahiptir. İstediğiniz bütün eğitimleri köpeklerinize yavru dönemlerinden başlayarak aldırabilirsiniz. Aydın köpek eğitimi için bizler bütün çalışanlarımızla köpeğinizin en iyi şekilde eğitim almasını sağlıyoruz. Bu konu da öncelikle eğitmenlerimizle görüşerek daha detaylı bilgi alma şansınızda bulunmaktadır.
Eğitmenlerimiz öncelikle sosyalleşme ve uyum eğitimini verecektir. Bu eğitimde evde nasıl daha iyi uyum sağlayacağınızı öğreneceksiniz. Ardından temel itaat eğitimi verilecek ve bu eğitimde köpeğiniz bazı komutlara nasıl tepki vermesi gerektiğini öğrenecek. Dur, git, gel, kalk, otur şeklinde genellikle verilen komutları uygulayabilir hale gelecektir. Böylece evin içinde gitmesini istemediğiniz yerlere gitmesini engelleyebilirsiniz. Bu komutlar ev için de köpeğinizle uyumlu yaşamanız için yararlı olacaktır. Daha sonra tuvalet eğitimi verilmektedir. Tuvalet eğitimi öncelikle iç mekanlar için verilir. Daha sonra büyüdüğü zaman dış mekanlar için gerekirse tuvalet eğitimi aldırabilirsiniz. Aydın köpek eğitimi konusunda en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Aydın köpek eğitimi konusunda ileri eğitimlerimiz her köpek için uygun olmadığından öncelikle eğitmenimiz tarafından köpeğinizin eğitimlere uygun olup olmadığına bakılır. Eğer uygunsa talep etmeniz durumunda bu eğitimler verilir. Eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Köpeğiniz için en iyi şartlarda eğitim alanlarımız bulunmaktadır. Köpek eğitimi konusunda uzman eğitmenimiz tarafından eğitimin bütün aşamaları belli aralıklarla köpeğinize öğretilecektir. Eğitimlerimizin süreleri yaklaşık 4 hafta kadardır. İleri eğitimler farklı olabilir. İlk eğitimler genellikle köpeğinizin yavru olduğu dönemde yanı 3-6 aylık dönemlerde verilmesi daha doğru olacaktır. Bunun için aldığınız yavru köpeğinize eğitim aldırmak konusunda kararlıysanız geç kalmamanız daha hızlı bir şekilde ev içinde uyum yakalamanız açısından önemlidir.

Bu yazı 900 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu