köpek eğitimi

Şanlıurfa köpek eğitimi

Paylaş
 

Şanlıurfa köpek eğitimi merkezi Şanlıurfa ve çevre illerde köpeğinizin en iyi şekilde eğitilmesi için hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim alanımız istediğiniz saatte kolayca görebilmeniz için açık alana inşa edilmiştir.
Şanlıurfa köpek eğitimi merkezimizde yer alan otelimizde minik dostlarımız için özel bölümler bulunmaktadır. Bu bölümünde her köpek kendine özgü bölümlerde kalmaktadır. Eğitim alanımızda yer alan otelimiz ısı-ses yalıtımlı kaloriferli özel zemin döşemeli, havalandırmalı ve müzik tesisatlıdır. Bize emanet ettiğiniz köpekleriniz dinlenme halinde ise özel aranje edilmiş anti stres müzikleri dinlemektedir. Konuk ettiğimiz köpeklere süit ve normal oda seçenekleri de sunulmaktadır. Normal odalarda her köpeğin kendine özgü mama-su kabı, yatacak yeri ve tuvalet kutusu bulunmaktadır. Köpek eğitimleri alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Eğitim merkezimizde en yeni tekniklerle eğitim yöntemi uygulanmaktadır. Eğitim merkezimiz korkutmaya dayalı eğitimi benimsememektedir. Eğitim okulumuzun amacı sizlerin köpekleriniz ile iletişimini güçlendirmektir. Merkezimiz köpeğinizin en iyi arkadaşınız olması için çalışmaktadır. Ve bunun yolunun doğru eğitimden geçtiğini biliyoruz. Vermiş olduğumuz eğitim köpek ile sahibi arasındaki ilişkinin düzenlenmesidir. Bu nedenle akademimiz 2 aylıktan itibaren eğitime başlamayı önermektedir. Merkezimizde bütün ırklardan ve her yaşta köpeğe uygun eğitim programları mevcuttur. Köpeğinizin hangi alanda nasıl eğitimi alabileceğini öğrenmek isterseniz, personelimiz size yardımcı olacaktır. Her köpekte farklı bir eğitim programı uygulanmaktadır. Irklara göre başlangıç zamanı değişiklik göstermektedir. Bunun yanında genel olarak 6 – 8 aylık dönemlerde temel itaat eğitimine başlanması merkezimiz tarafından önerilmektedir. Süre olarak 3- 5 hafta arası aralıksız devam edilebilmektedir. Eğitmenlerimiz öncelikle köpeğe öncelikle sol diz hizanızda yürümesi öğretilir. Siz yürüdükçe ritminize ayak uyduran bir yapıya sahip olan köpeğiniz ardından siz durunca durur, yanınızda oturarak bekler.
Şanlıurfa köpek eğitim merkezinde eğitim alan köpeğiniz, sağa sola geriye dönüşlerde sol tarafınızda hareket eder. Merkezimizde gel komutunu, git komutunu ve hayır kelimesinin ne demek olduğu öğretilmektedir. Köpeğiniz almış olduğu eğitim sonrasında sosyalleştirilerek sizinle yürüyüşlerinde diğer hayvanlarla koşuşturmaz ve sizi hiçbir şekilde çekiştirmez.

Bu yazı 1193 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Yusuf reviş dedi ki:

    merhaba 7 aylık belçika melinos ırkı köpeğim var köpeğim otur kalk bekle atla gibi komutlara uyuyor ve topla oynamayı çok seviyor köpeğimi arama kurtarma çalışmalarına katılabilmesi için eğitebilirmisiniz ve bunun bana maliyeti ne olur.?

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu