köpek eğitimi

KÖPEK EĞİTİMİ FİYATLARI İZMİR

İzmir de yaşıyorsanız ve bir köpeğiniz varsa, eğitim alması için köpek eğitim kurumlarını araştırmalısınız. Köpek eğitimi fiyatları İzmir seçeneklerini inceleyerek, kendiniz için en uygun şartları sunan okulları seçebilirsiniz. Eğitim kurumumuz da bunların arasında yer almaktadır. Birçok avantajı açısından köpek eğitim kurumumuzdan son derece memnun kalacaksınız. Öncelikle fiyatlarımızın gerçekten çok ekonomik olduğunu belirtmeliyim. Uzun yıllardır kaliteli eğitimi ile dikkat çeken okulumuzda, ben ve ekibim en iyi hizmeti sunmaktayız. İki aylıktan yani çok küçük yavru köpeklerden başlayarak, ileri yaşlardaki köpeklere kadar en seçkin ve kalıcı eğitimi vermekteyiz.
Bebek yaşlarda birkaç aylıkken köpeklere ilk olarak tuvalet eğitimi verilmektedir. Bu eğitimlerden başlayarak, temel köpek eğitimlerinin hepsini okulumuz olarak öğrencilerimize vermekteyiz. Ben ve ekibim, isterseniz evinizde, isterseniz okulumuzda köpeklerimize eğitim vermektedir. Temel itaat eğitimleri ve ileri itaat eğitimleri de verilmektedir. Bu anlamda, sol tarafta kayış ile çekmeden yürüme eğitimi, bekleme, oturma, yatma ve gelme komutlarının eğitimi, hayır, bırak ve ayrıl gibi temel düzeltme komutları, sürekli havlama, ısırma, kazma ve atlama gibi istenmeyen hareketlerin düzeltilmesi eğitimleri sizler okulum bünyesinde en uygun rakamlara sunulmaktadır. İsterseniz eğitim sonrasında, alışma sürecinin tamamlanması noktasında, evinizde eğitim süreci konusunda da yardım verebiliriz. Köpek eğitim okullarını ve köpek eğitimi fiyatları İzmir konusunda araştırmalarınızı yapın. Okulumdan memnun kalacaksınız.
Okulumda büyük ve küçük ırkların hepsine eğitim verilmektedir. Rottweiler, dobermann, husky, tazı, Alman çoban köpeği, kangal, terrier, golden retriever gibi tüm ırkların eğitimleri için hizmet sunmaktayım. İsterseniz kurumumda yapılan eğitimleri siz de izleyebilirsiniz. Bu şekilde, yeşil alanlarımızda zaman geçirme şansınız da olacaktır. Evinizdeki eğitimlerde zaten sizinle ve köpeğinizle birlikte zaman geçirmekteyiz. Eğitim alarak köpeklerinizin, havlama, olur olmaz ısırma gibi gereksiz ve rahatsız edici davranışları sona erecektir. Ayrıca başka insanlarla ve diğer köpeklerle iletişimleri de sağlıklı olacaktır. Başarılı sonuçları ile dikkat çeken okulumda hayvan dostlarınız için mükemmel bir eğitim verilecektir. Siz de sonuçları almak için okulumu inceleyin ve köpek eğitimi fiyatları İzmir olarak en uygun rakamlarla tanışın.

Bu yazı 872 kere okundu.
 • Site Yorum

3 adet yorum var.

 1. Seda dedi ki:

  Merhabalar benim 3 aylık cocker ım var.onu cok seviyoruz ancak cok başina buyruk ve oynama amacinin disina çıkarak ıssiriyor. Nasil nezaman ve nekadarlik bir egitim sureci gerekir.asılari tamamlanmadigin dan dışari çıkartamiyoruz. Ücretide ogrenirsem super olur.yeriniz nerde

  • Batıhan dedi ki:

   Merhaba bende de İngiliz cocker var. Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Çok saldırgan bir köpek Artık tahammül sınırlarımı zorluyor. Sizinkinde herhangi bir değişim oldu mu?

 2. Yeşim dedi ki:

  1 buçuk aylık teriyerimiz var ona eğitim için şartlar neler sizin orada bilgilendirirseniz seviniriz

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu