köpek eğitimi

Zonguldak Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Zonguldak köpek eğitimi merkezi her ırka ait köpek türlerine alanında uzman eğitmenleriyle kusursuz bir köpek eğitimi vermektedir. Zonguldak köpek eğitimi merkezinde her tülü psikolojiye sahip köpekler kolaylıkla itaat eğitimi ile eğitilmektedir. Yaşı biraz ilerlemiş inatçı hayvanlara sıkı bir şekilde eğitim programı uygulanmaktadır. Eğitim merkezimizde köpeğiniz temel eğitim komutlarını el işaretiyle öğrenir ve akademi alanında içeride tasmasız yürüyüşün başlangıcını almaktadır.

Yatılı eğitimde köpeğiniz tesislerimizde tasmalı ve tasmasız olarak temel eğitim kurallarını kolaylıkla öğrenebilmektedir. Yapılan 6 aylık eğitimden sonra siz ve aileniz ihtiyacınız olduğu zamanlarda merkezimizde sınırsız özel ders alabilirsiniz. Ücret talep etmeden köpeğiniz ile yaşanacak herhangi bir problem durumunda merkezimiz danışma olanağınız da olacaktır. Verilen bu programın avantajı mükemmel ve ileriye dönük ekonomik olmasıdır. Bu programda verilecek eğitim 5 temel konu sürecinde işlenmektedir. İlk olarak komutlar tasmalı ve tasmasız olarak verilmektedir. Eğitim merkezimizde ömür boyu özel dersler ve problem danışmanlığı ücretsizdir. Kurulduğu günden bu yana temel, ileri, obje koruma, uzaktan itaat, kişi, problem çözümü,alan, tuvalet eğitimi, gereksiz havlama sorunları ve yavru köpek eğitimi konusunda uzmanlaşmış itaat eğitimi olan akademimiz her köpeğin ayrı karakter taşıdığının bilincindedir. Merkezimiz köpeğinizin karakterine göre eğitim programı hazırlamaktadır. Eğitim sadece otur kalk komutundan ibaret değildir.

Tıpkı çocuklarımızda olduğu gibi köpeğinizin ilgisini ve yeteneklerini keşfedip ortak yaşamlarımızı daha da kolaylaştıracak yönde eğitim performansını artırarak başlamamız gerekmektedir. Bunlardan daha da önemlisi gelişimlerinin başından itibaren köpeklerin hayatımızı zorlaştıracak olumsuz davranışlarının kalıcı hale bir daha hiç gelmemesini sağlamalıyız. Köpek sahipleri işlerinin yoğunluğunu mazeret göstererek hayvanının eğitimine zaman ayıramadıklarından yakınmaktadır. Oysa verimli kullanılacak kısa süreler doğru teknikler ile beraber kullanılırsa istediğimiz olumlu performansı kolaylıkla sağlayabiliriz.

Zonguldak köpek eğitimi merkezimizde köpek sahipleriyle köpeklerini ayırmak ya da köpeğinizi göstermemek gibi bir durum söz konusu değildir. Aksine merkezimizde onu her an görebilmeniz için internet üzerinden izleyebileceğiniz kamera sistemi açık eğitim alanımızda tesis edilmiştir. Köpeğinizi her itaat eğitimi özlediğinizde rahatlıkla ziyaret edebilir personellerimizim planladığı gün ve saatlerde beraber çalışabiliriz.

Bu yazı 1404 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Nurşah dedi ki:

    Acaba fiyatı ne

  2. Demirmüjdat dedi ki:

    yer neresi ve fiyat nedir temel egitim için

  3. Orhan dedi ki:

    İrtibata geçebileceğimiz bir telefon nosu rica ediyorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu