köpek eğitimi

Üsküdar Köpek Pansiyonu Nerededir

Paylaş
 

İnsanın ilk evcilleştirdiği hayvandır köpek. O günden bugüne yaklaşık 15000 yıl geçmiş ve köpek insanın bu süreçte hep dostu olmuştur. Bir köpekle yaşayan her insan bilir ki köpeğinizle aranızda sarsılmaz bir sevgi oluşur. bu öyle bir sevgidir ki dostunuz sizin için gözünü kırpmadan ölüme bile atlar.

Seyahatlerinizde Köpek Pansiyonları Hayatınızı Kolaylaştırır

Dünya hızla ve hızla daha fazla küreselleşiyor. Dolayısıyla bir ofise bağlı olarak çalışma şartları giderek yok oluyor. Şirketlerin uluslararasılaşması yoğun programlı iş seyahatlerini de beraberinde getiriyor. Toplantılar, iş yemekleri, anlaşmalar… Peki bu süreçte köpeğinize kim bakacak? İstanbul gibi bir mega kentte bir çok insan ailesinden uzak yaşıyor. Bu nedenle aile desteği almak çok zor. Eş, dost, akraba desteği alayım deseniz, kiminin apartmanında sorun çıkar, kimi köpek bakımını bilmez, kimi uygun olmaz. Köpek bakımı deyip geçmeyin. Bir mamasını verince iş bitmiyor ki!

Hadi diyelim tüm bunları aştınız ve bir dostunuzdan yardım aldınız. Sık sık tekrarlanan seyahatleriniz için daha kaç kere arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz ki? Dolayısıyla iş seyahatinizde verimli çalışabilmeniz için köpeğinizin güvenilir bir elde olduğunu bilmeniz çok önemli. Çünkü o da sizden ve evinden ayrı olacak ve yokluğunuzu fazlasıyla arayacak. Yaşadığı ortam onu mutlu etmeli ki sizin de içiniz huzurlu olmalı. İşte bu noktada imdadınıza köpek pansiyonları yetişir. İstanbul’un güzide semtinde Üsküdar’da köpeğinizin ihtiyaçlarına uygun pansiyon bulabileceğinizden de emin olabilirsiniz. Üsküdar köpek pansiyonu nerdedirdiye merak ediyorsanız bu sorunun cevabına ulaşmanız bir telefon uzağınızda.

Bir Köpek Pansiyonunda Olması Gerekenler

Köpek pansiyonları, insanların uzun ya da kısa iş ya da eğlence amaçlı seyahatleri başta olmak üzere evlerinden uzak kalmalarını gerektiren durumlarda köpeklere konaklama hizmeti veren kuruluşlardır. Köpekler burada belli bir süre konakladıkları için pansiyon kısa sürede köpeğin alışabileceği bir düzenlemeyle sunulmuş olmalı. Köpek bir çok ihtiyacı olan bir canlıdır. Beslenme ihtiyacının giderildiği mama kalitesine dikkat edilmeli, köpeğin beslenme alışkanlığına harfiyen uyulmalıdır. Köpekler tuvalet alışkanlıkları ile ilgili de farklılıklara sahiptir. Uygun bir şekilde ve zamanında bu ihtiyaçları giderilerek köpeklerin strese girmeleri önlenmelidir.

Köpeğin hastalıklardan korunması için hijyen çok önemlidir. Köpeğinizin kaldığı yerin temiz olduğundan iyice emin olmalısınız. Ayrıca köpekler oyuncu, oyunla eğitilebilir hayvanlardır. Bu nedenle köpeğinizin oyun oynayabileceği bir ortam, dahası bir oyun arkadaşı olmalıdır. Tüm bunların gerçekleşebilmesi için de işinde deneyimli, uzman bir ekibin olması gerekir. Köpek diyeti konusunda alanına hakim bir personel tarafından beslenme faaliyeti gerçekleştirilirken, uzman bir eğitmen tarafından oyun oynayarak öğrenmeye devam etmesi sağlanmalıdır. Oluşabilecek herhangi bir duruma karşı veteriner hekimler her zaman hazır bulunmalıdır. Köpek pansiyonlarında dikkate alınması gereken en önemli unsurlardan biri de tabii ki fiyattır. Kaliteli hizmetin uygun fiyata sunulması gerekir.

Üsküdar köpek pansiyonu deneyimli uzmanlarıyla köpeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılar. En önemlisi de sosyal canlılar olan köpeklerin sevgi ihtiyacına en doyurucu yanıtı vermek için uğraşır. Köpeğiniz tüm olası tehlikelere karşı tedbirin alındığı güvenli ve temiz bir ortamda huzur içinde gelmenizi bekler. saat veteriner hekimlerin gözetiminde olan hayvanlarınıza sizin kadar ehemmiyet gösterilmek için elden gelen tüm çaba gösterilir. Siz de iç huzuruyla köpeğinizi güvenli ellere teslim etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Üsküdar köpek pansiyonu nerdedirdiye sorarsanız telefonla bu bilgiye çok kolay ulaşabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla köpeklerinizin konaklayabileceği Üsküdar köpek pansiyonunda köpeğiniz güvenilir elde olacaktır. Üsküdar köpek pansiyonu köpeğinizin huzurunun teminatıdır.

Bu yazı 285 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu