köpek eğitimi

ÜMRANİYE KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Köpekler sizlerin en sadık dostlarıdır. Köpek sevgisi kimi zaman insan sevgisinin itaat eğitimi bile önüne geçmektedir. Kimileri köpeklerinin kendilerini arkadaşlarından çok daha iyi anladığını bile söylemektedir. Düşünün ki bir de köpeğiniz çok iyi bir eğitim almış ve sizin bütün komutlarınızı ve konuşmalarını anlıyor. Herhalde bir köpek sahibi için bundan daha keyif verici bir şey olamaz. İşte biz sizlerin köpeğinizi anlamasına, köpeğinizin de sizi anlamasına yardımcı oluyoruz.

Ümraniye’de köpek eğitimi denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü biz köpek eğitimini basit bir iş olarak görmüyoruz. Bu yüzden sizlerin de köpeğiniz eğitim alırken fırsat buldukça eğitimlere katılmanızı istiyoruz. Çünkü bu şekilde, köpeğiniz size siz köpeğinize adaptasyonunuzu kaybetmezsiniz. Köpeğinizin öğrendiklerini siz de pratik etme şansı bulabilirsiniz. Çünkü köpekler sahiplerinden çok uzun süreler uzak kalmak istemezler. Bu yüzden şunu da unutmayalım, köpek eğitiminde sadece köpeklerin değil, sahiplerinin de özverili olması gerekmektedir.

Köpeğe eğitim verecek olan eğitmen de en az verilecek eğitim kadar önemlidir. Herkes itaat eğitimi köpek eğitmeni olamaz. Köpek eğitmenliği sıradan işlere benzemez. Köpek eğitmenlerine özel olarak olması gereken özellikler vardır. Köpek eğitmenleri, bu konuya ilgi gösteren, köpekleri seven, sabırlı, anlayışlı ve gerekli eğitimden geçmiş, belli bir bilgi ve tecrübeye sahip olmalıdır. En önemlisi köpeklerin psikolojisinden iyi anlayan ve köpeğin hareketlerini iyi okuyabilen kişi iyi bir köpek eğitmeni olabilir. Bu niteliklere sahip olmayan kişiler iyi bir köpek eğitmeni olamazlar. Çünkü köpek eğitimi, ilgi gerektirir ve hayvan sevgisi gerektirir. Ümraniye köpek eğitimi merkezimizde bu anlayışa sahip olmayan eğitmenler çalışmamaktadır. Bu sebeple gönül rahatlığıyla köpeğinizi getirebilirsiniz.

Köpek eğitimi sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bilgi ve tecrübe gerektirir. İtaat eğitimi firmamız uzun yılların tecrübesiyle, köpeğinize en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Bu yüzden firmamıza güvenebilirsiniz. Bütün eğitmenlerimiz köpek sever kişiler oldukları için de Ümraniye’de köpeğinizin eğitimi için doğru adres, bizim firmamızdır. En kısa zamanda bizi arayın. Biz de aklınızda ki bütün soruları cevaplayalım. Böylece rahatlıkla köpeğinizi getirip merkezimize bırakabilirsiniz.

Bu yazı 785 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Emrah dedi ki:

    Eğitim için ücret ne kadar?

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu