köpek eğitimi

Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği

Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği

Ev ortamında hayvan beslemek zordur. Evde beslediğiniz hayvan türü de köpek ise sahip olduğunuz köpeğe evde rahat bir şekilde bakmak için eğitim aldırmanız gerekir. Hayvana en iyi eğitimi aldırmak için köpek eğitimi üzerine kurulu olan eğitim merkezlerine gönderebilirsiniz. Bu eğitim merkezlerin de köpekler gerekli olan eğitimler en iyi şekilde verilmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası olarak ikiye ayrılmış çok büyük bir şehirdir. İstanbul’ da bir çok yerde de köpek eğitim merkezi bulunmaktadır. Siz Anadolu yakasında Ümraniye civarı ikamet etmekte iseniz evinizde bakmak istediğiniz köpeğinizin her türlü eğitimi için köpeğinizi Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği’ ne verebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile deneyimli uzman personeli ile hizmet vermektedir. Eğitim merkezinde yabancı eğitmenler de bulunmaktadır. Eğer köpeğiniz ile herhangi bir sorun yaşıyor iseniz ya da köpeğinize hangi tür eğitim aldırmak istiyorsanız merkez ile 0 850 885 03 48 ya da 0 542 290 77 61 numaralı telefonlardan irtibata geçebilir ve köpeğiniz ile ilgili her türlü hizmetten yararlanabilirsiniz. Köpeklere verilen eğitimler garantili olarak verilmekte olup eğitim süresinin bitimin de sertifika da verilmektedir.

Ümraniye köpek eğitimi çiftliğin de, temel itaat eğitimi olarak yani yürü, gel, otur, bekle, yatarak bekle, aferin ve hayır komutları öğretilir. Temel itaat eğitimi almış olan köpeklere ileri itaat eğitimi de merkezde verilir. İleri itaat eğitimi, köpeğe tasma kullanılmadan verilen eğitimdir. Köpeğin bir sorunu yok ise köpek bu ileri itaat eğitimini 1 ay içinde tamamlayabilir. Köpeğin ırkı ya da cinsi fark etmez tüm köpekler ileri itaat eğitimi alabilir. İleri itaat eğitiminde köpeğe, yabancılara gitmemesi, Aport yani geri getirme, uzun süre yatıp beklemesi öğretilir.

Mesele bir kafeye gittiğinizde ileri itaat eğitimi aldırdığınız köpeğinize uzun süre yat bekle dediğinizde köpek yatar ve sizi bekler. En önemli eğitim de ev de bakılan köpeklere ev de tuvalet eğitimidir. Birçok insan kendi bu eğitimi verdiremediği için aldığı köpeği başka bir yere verme gereği duymaktadır. Ümraniye köpek eğitim çiftliğinde ev de tuvalet eğitimi en iyi şekilde köpeğe verilmektedir. Uzmanlar köpeğe bu eğitimi 4 seans gibi kısa bir sürede öğretebiliyor.

Bu hizmetlerin dışında da köpeğinize Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği’ n de aldırabileceğiniz diğer eğitimleri sıralar isek, yavru köpekler için tasma ve tuvalet eğitimi, yine yavru köpeklere itaat eğitimi, temel ve ileri itaat eğitimi, köpeğin sosyalleşmesi için verilen eğitim, alan koruma eğitimi, show eğitimi ve aktör köpek eğitimi olarak sıralayabiliriz. Bu hizmetleri evinizde de eğitmenlerden aldırabilirsiniz ya da merkeze götürerek de aldırabilirsiniz. Sadece ev de değil isteğinize göre fabrika da olabilir, ofiste olabilir, villanız da olabilir ya da bahçenizde de olabilir. Hangi türde ve nerede eğitim aldırmak istiyorsanız köpeğinize ona göre Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği ile yukarıda yazdığımız irtibat numaralarını arayarak irtibata geçip köpeğinize eğitim aldırabilirsiniz.

Bu eğitimleri sizin kendiniz vermeniz mümkün olmadığı için, eğer eğitimli bir köpek sahibi olmak istiyorsanız ve ikametgâhınız da İstanbul Anadolu yakası Ümraniye civarı ise bu eğitimleri en iyi şekilde aldırabileceğiniz yer Ümraniye Köpek Eğitim Çiftliği’dir. Köpeğinize hiç bir şekilde şiddet uygulamadan en mutlu olacakları şekilde bu eğitimler uzmanlar tarafından bu merkezde verilmektedir. Köpeğinizi hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir köpek eğitim çiftliğidir.

Bu yazı 406 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu