köpek eğitimi

Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi

Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre siz de köpeğinizin eğitimi ya da davranışlarıyla alakalı sorunlar üzerine ona eğitim verecek bir yer arıyorsunuz demektir. Köpeğinizden beklentileriniz neler ve bu beklentiler doğrultusunda Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi size nasıl yardımcı olabilir, bu metinde sizlerle bunları inceleyeceğiz. Öncelikle köpeğinizin sizin beklentilerinizi karşılayabilmesi için, eğer davranışlarıyla ilgili bir sorunu varsa öncelikle bunun nedenini saptamak gerekir, çünkü her köpek aynı değildir. Bazen köpeğe özel çözümler üretmek gerekebilir. Bazen köpek sahipleri köpekleri ile iletişim sorunu yaşayabilmekte, uyumsuzluk ve benzeri sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu da köpek sahiplerini köpeklerinin eğitimi için bir çıkış noktası bulmaya yönlendirir. Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi ise size bu konuda destek olmak adına kapılarını açmış bulunuyor.

Köpeğinizi aldığınız ilk dönemlerde çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Köpeğiniz eve uyum sağlamakta zorluk çekebilir ya da sizin komutlarınızı anlayamayabilir veya uzun süre sizinle yaşamış olan köpeğiniz hayatında meydana gelen bir değişiklik sonucu davranış bozuklukları göstermeye başlamış olabilir. Tüm bu sorunların Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi sayesinde verilecek olan eğitimlere aşıldığını siz de göreceksiniz. Köpeklerin huzurlu ve mutlu olabilmesi için zaten genel ihtiyaçlarının düzenli bir şekilde karşılanması gerekir. Eğer bu ihtiyaçların karşılanmasından aksaklıklar ya da değişiklikler meydana gelirse köpeğiniz alışmakta zorlanabilir ve köpeğinizin huzuru zaman zaman kaçabilir. Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi eğitmenlerinin vermiş olduğu eğitimlere bakacak olursak ev ortamına uygun olup evde yaşayan köpekler için itaat, davranış bozuklukları ve sosyalleşme eğitimleri olarak sıralanabilir. Ev köpeği olmayıp belli bir amaç doğrultusunda yetiştirilmesini istediğiniz köpekler için ise ileri itaat, enkaz arama, koruma, narkotik ve alan arama gibi eğitimler verilmektedir. Köpeğinize gerekli eğitimleri aldırmanız onunla yaşayacağınız hayatta size kolaylık sağlayacaktır. Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi köpeklerinizi eğitirken pozitif eğitimden yana bir kurumdur. Pozitif eğitim nedir diye soracak olursanız, pozitif eğitim köpeklerinize edinmesi gereken davranışları zorla öğretmek değil, sizin de rehberlik ederek köpeğinizin olması gereken davranışları kendisinin tercih etmesini sağlamaktır. Bu süreç elbette ki özen ve sabır isteyen bir süreçtir.

Günümüzde hemen hemen tüm eğitimciler birçok farklı hayvanın eğitiminde pozitif eğitim yöntemini kullanmaktadır. Köpekler dışında da bunlara kuşlar ve köpekbalıklarını da örnek verebiliriz. Bu merkez az önce de belirtildiği gibi pozitif eğitim yöntemlerini benimsemiş olduğundan tecrübesiz eğitmenlerin köpeğe bağırarak ya da şiddet uygulayarak yapmış olduğu eğitimi kesinlikle kabul etmez. Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi, köpeklere vermiş olduğu eğitimde son derece heveslendirici, sevecen olup ödüllendirme sistemi ile köpeklerinize eğitim vermektedir, bu nedenle son derece tercih edilen bir kurumdur.

  Ayrıca köpeğinizin itaat ve tuvalet eğitimi gibi temel eğitimleri çabuk öğrenmesini istiyorsanız onu yavruluk döneminde Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi eğitmenlerine teslim ederek bu eğitimleri daha çabuk kazanmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü köpeklerin yavruluk döneminde bu kazanımları alması yetişkinlik dönemine göre çok daha kolaydır. Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi, uzman eğitmen kadrosu ile sizlere severek hizmet vermektedir.

Köpeğinizi eğitim için bir yere teslim etmeden önce yapmanız gereken firmaların ve eğitmenlerin iyi bir şekilde araştırılması olmalıdır. Bunun dışında eğitimden en üst seviyede fayda sağlayabilmek adına eğitmenlerle iletişim halinde olmanız ve köpeğinizin eğitimi içinde yer almanız köpeğinizin öğrendiklerini çabuk kavraması ve komutlarınıza uyum sağlaması için motivasyon bakımından son derece yararlı olacaktır. Eğer siz de köpeğinizle aranızda güçlü bir iletişim ve uyum olmasını istiyorsanız kaliteli ve güvenilir bir eğitim için Sultangazi Köpek Eğitim Merkezi, ziyaret ve tercih noktanız olabilir.

Bu yazı 371 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu