köpek eğitimi

Sancaktepe Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

İstanbul şehrinin Anadolu yakasının yeni ilçelerinden biri olan Sancaktepe ilçesi, içinde yaşayan sakinlerine bütün hizmetleri verecek gelişmiş yapısıyla bilinir. İstanbul’un tüm bölgelerinde olduğu gibi Sancaktepe ’de de hayvan sevenlerin köpeklerini bırakabilecekleri alanlar mevcuttur. Köpeklerin sahipleri yokken hiçbir bakımdan ve ilgiden mahrum kalmadan, mutlu günler geçirmeleri için tüm gücüyle çalışan Sancaktepe köpek oteli İstanbul, uzman ve köpeklerin dilinden anlayan bir kadroya sahiptir.

İsteyen herkesin iç rahatlığı ile köpeğini bırakarak tatile çıkması sağlanır. Köpek otelleri, köpeklerin hem sağlıklarının kontrol edildiği hem de eğlenceli vakit geçirdikleri bir yerdir. Gelen her köpek özel olarak misafir edilir ve tüm ihtiyaçları karşılanır. Ayrı ırklardaki köpeklerin birbirlerine zarar verme ihtimali bile göz önünde bulundurulduğundan her biri için ayrı aktiviteler düzenlenir. Onların sağlık ve beslenmelerini birinci öncelik olarak tutan bu otel, özel ve besleyici mamalar ile daha sağlıklı olmalarının sağlarlar.

Köpek besleyen herkesin mutlaka ihtiyaç duyacağı bu oteller, onların acil olarak ortaya çıkan gezi planlarında ya da her yıl yapılan tatiller sırasında köpeklerinin de kendileri gibi iyi vakit geçirdiğinden emin bir şekilde evden uzak kalmalarını sağlarlar. Evden ayrı geçirilen zamanlarda köpeklerini evde yalnız bırakmanın çok yanlış bir hareket olduğunun bilincinde olan hayvan severler, köpek otelleri sayesinde bu hassasiyetlerine bir karşılık buluyor. Köpekleri ile aralarındaki sevgi bağının azalmasını istemeyen ve onların psikolojik durumlarını önemseyen herkesin köpek otellerinden yardım alması gerekir.

Evde kaldıkları çok kısa sürelerde bile yalnızlıktan farklı davranış kalıpları edinen köpekler uzun süren tatiller esnasında ilgi ve oyundan mahrum kalırsa, sahibi tekrar geldiğinde çok farklı bir köpek olarak karşılarına çıkar. Verilen eğitimler, arada kurulan bağ ve otorite gücü bu ilgi kopukluğundan dolayı yok olup gider. Köpeklerle sahipleri arasında kurulan bağın birçok sebebi vardır. Düzenli oynanan oyunlar, birlikte geçirilen kaliteli ve eğitici zamanlar bu bağı her zaman güçlendirir. Köpeğin güven duyduğu ve ilgi gördüğü bir ortamda sahibinden ayrı kalması ise bu olumsuz gelişmelerin yaşanmasını engeller. Bunun için var olan köpek otelleri, onların tüm alışkanlıklarının beslenmesi ve gerek duyulan eğitimlerin verilmesini amaçlar.

Köpek Otellerinin Başka Yerde Bulunmayacak Hizmetleri

Köpekleri için en iyisini düşünen ve onların kaliteli vakit geçirmesi için çalışan köpek otelleri, öncelikle kendisinde misafir olan her köpeğin sağlığını düşünürler. Bunun için konaklamak için gelen her köpeğin sağlık kontrollerinin yapılıp yapılmadığına bakıyorlar. Aşılarında bir eksik olan ya da düzenli olarak tahlilleri yapılmamış köpekleri konaklamaları için kabul etmiyorlar. Diğer köpeklerin, çalışanların ve hayvan severlerin sağlığını düşündükleri için böyle bir riski almıyorlar. Otelin içinde köpeklerin sağlığı ile ilgilenen veteriner hekimin sağlıklı olduğuna dair onay vermesi sonucu otele kabul edilen köpekler, artık mutlu günler geçirmeye hazırdır.

Bunun yanında köpeklerin birbirlerine zarar verme durumları oluşabildiği için gelen her köpek ayrı bir alanda misafir edilir. Oyun saatleri ve uyku saatleri düzenli olarak uygulandığı için köpeklerin huzurlu ve aktif olmaları sağlanır. Her hangi bir tanıdığa ya da arkadaşa bırakılan köpekler, yeterli bakım görmediği için birçok problem yaşayabilir. Sevmenin ötesinde bilgi de gerektiren köpek bakımı, bu otel bünyesinde en iyi şekilde yerine getirilir. Sancaktepe köpek oteli İstanbul bu konuda yeterli alt yapıya sahip kadrosu sayesinde, ister kısa süreli olsun isterse uzun süren konaklamalar olsun, tüm köpekleri ilk günkü gibi sağlıklı ve mutlu sahiplerine teslim eder. Köpeklerinin temiz bir ortamda iyi beslenerek ve düzenli oyunlar oynayarak vakit geçirmesini sağlayan herkes köpek otellerinden yardım alabilir.

Bu yazı 325 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu