köpek eğitimi

Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

Paylaş
 

Küçükçekmece Köpek Eğitim Merkezi

Küçükçekmece İstanbul’un belki de en gözde yerlerindendir.Batısında Küçükçekmece gölü Doğusunda Marmara denizi gibi güzel manzarası olan ender bölgelerden biridir.Köpek ile sizin aranızda diyalog kurulmasını sağlayan en özel yer Küçükçekmece köpek eğitim Merkezi’dir.

İnsanların ev ortamın da en çok baktıkları hayvanların başında köpekler gelmektedir.İnsana karşı yakınlığıyla da köpekler insanların vazgeçilmezleri arasındadır.Köpeklerin eğitimli olması herkes tarafından istenilen bir şey fakat eğitilmesi için de zaman gerekir ve sizin de yapabileceğiniz teknik olarak zor bir durumdur işte bu sebeple Köpek eğitim merkezleri kurulmuştur.

Hayvanlar âleminin küçük dostları köpekler de hayatımızda önemli yer taşır. Sahiplenilecek yavrunun bizimle uyum içerisinde yaşayabilmesi için bazı temel eğitimler alması gerekir. Küçükçekmece köpek eğitim Merkezi veren birçok kuruluş bulmak mümkündür. öncelikle yaşam alanımıza uygun yavruyu tercih etmeliyiz. Ev ortamında mı yoksa bahçede sizlere eşlik edecek bunun kararı doğru verildikten sonra eğitime 2-3 aylıkken başlanmalıdır. Seçtiğiniz yavru 6 aydan büyük ise hemen çalışmalara hız kazandırmak gerekir.Eğitim her zaman her yerde şart olduğu bir dönemde köpeğinize eğitim verilirken aynı zamanda da sizin eğitim almış olduğunuzu unutmayınız. Sizde köpeğinizle birlikte bir kaç bilgi öğrendiğiniz de köpeğinizle tekrar yaparak pekiştirme imkanınız bulunmaktadır. Küçükçekmece köpek eğitim Merkezi size vermiş olduğu güvenirlik gayesiyle köpeğinizin de bu işte iyi bir ilerleme kat etmesin de direkten etkisi olacağına güvence vermektedir. Eğitim merkezinin temiz olması ve köpeklere gereken özenin gösterilmesi Küçükçekmece köpek eğitim Merkezi her zaman bir adım olmasın da olumlu bir göstergesidir.Eğitim merkezin de köpeğinize profesyonel öğreticiler tarafından eğitim verilmektedir ve böylece gerçekten bu işe sahiplendiğinin size kanıtı olacaktır.

İlk adımlar da köpeğinize temel itaat eğitimi verilmektedir. Temel itaat eğitimin de öğretilen konular gel,otur,kalk,yat,aferin gibi konular ele alınır ve eğitime bu süreçte başlanmaktadır.Temel itaatte önemli olan kayıştır ve kayışla birlikte köpeğinizin sizinle ayak uydurması komutlarınız yerine getirmesi amacıyla kayış önemlidir.Köpeklerimize verilen eğitimin sizinde zaman harcayarak köpeğinize zaman ayırmanızla birlikte köpeğinizin eğitimi başarıyla geçeceği size garanti veriliyor.İnsanlar köpeklerinin her zaman kendileri sadık olmasını isterseler hırçın olmamasını kendisini dinlememesi tahammül edemezler. Köpeğinize tuvalet alışkanlığınız öğretmeniz gerekir.

Burada sizin yapmanız gereken ona eğitim vermeniz eğer bu işte gerekli başarıyı gösteremiyorsanız Küçükçekmece köpek eğitim Merkezinde gereken eğitim verilmektedir sizin sadece yer olarak nereye tuvalet ihtiyacını yapacağına karar vermeniz gerekecektir.Köpekleri ya bir yuvadan alırız ya da dışarıda bulup onları sahipleniyoruz ancak olumsuz bir durum da hemen elden çıkarılmaya bakılıyor bu yanlış bir hadisedir köpeğin sıcak bir yuvaya ihtiyacı vardır ve sizinde burada en iyisini yaparak köpeğe saygılı bir biçimde davranmak ve ona değer vermek gerekir.Köpeğinizi en iyi mamalarla beslemeniz gerekir onun salığını kemiklerini güçlendirecek mamaları tercih etmeniz gerekir.Sağlık açısından güvendiğiniz bir veterinere götürüp muayene yaptırmanız gerekir ve gerekli aşılarının olmasını sağlamalısınız.

Her önlemi aldıktan sonra yani beslenmeyi yaptıktan ve sağlık aşılarını olduktan sonra artık eğitim görme zamanını gelmiştir ve buda profesyonel ekibiyle Küçükçekmece köpek eğitim Merkezi sizin köpeğiniz için gerekli zamanını ayırıp köpeğinizin sizin verdiğiniz komutlara en iyi şekilde uyacağını sizin köpeği verdiğiniz komutlara karşılık vermesiyle anlayacaksınız ki ne kadar doğru verdiğinizi.Köpekler gerçek bir dosttur sizin yalnızlığınız da en iyi arkadaşınızdır ve sizi yarı yolda bırakmazlar bu sebeple en çok evde bakılan hayvanlar arasındadır sırf o yüzden eğitim merkezleri kurulmuştur ki köpekler sizinle daha güzel vakitler geçirsin sizinle her zaman güzel anlar olsun.

Bu yazı 469 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu