köpek eğitimi

KÖPEK EĞİTİMİ SARIYER

Paylaş
 

imagesd

Köpekler şüphesiz en sadık dostlarımızdır. Yalnızlığımızı unutturacak, bize yoldaş olacak bu sevimli hayvanlar, her zaman yanımızda olmaktan mutluluk duyarlar. Bu nedenle, özellikle yalnız olan insanların kesinlikle bir köpek sahibi olması çok doğru bir karardır. Çocuklara hayvan sevgisinin küçük yaşlarda aşılanması için de eve yavru köpek alınması idealdir. Bu nedenle, anne babalar yavruları için sevimli köpekleri alma fikrine sıcak bakmaktadır. Hayvan bakmak, özellikle köpeklerle birlikte yaşamak güzel olduğu kadar sorumluluk da taşımaktadır. Öncelikle, aldığınız köpeğin artık ailenizin bir bireyi olacağını kabul etmelisiniz. Eğitimini de kesinlikle doğru kaynaklar eşliğinde yaptırmalısınız. Köpek eğitimi Sarıyer firmamda size en iyi eğitim hizmetlerini sunmaktayım.

İstanbul’un Sarıyer İlçesinde bulunan merkezimde her cins köpek için eğitim uygulamaları yapmaktayım. Köpek eğitimi Sarıyer olarak firmam çevrede saygı gören bir kuruluştur. Dünya standartlarında köpek eğitimi, köpek eğitmenliği eğitimi, danışmanlık hizmetleri tarafımdan sunulmaktadır. Geniş alana yayılan bina ve bahçemde köpeklerimizin en iyi şekilde eğitilmesi ve zaman geçirmesi için hizmet sunmaktayım. Amacım köpek yaşam kalitesini yükseltmek ve hayvanların yaşamlarında insanlarla son derece uyumlu olmalarını sağlamaktır. Genel olarak iş ve spor köpekleri ile ev köpeklerine eğitim vermekteyim. Merkezimde temel çalışma amacım hayvanları şov amaçlı kullanmak değil, gerçekten kaliteli bir yaşam sürmeleri ve sahipleri ile uyumlu olmaları için en iyi şekilde eğitilmeleridir.
Köpek eğitimi Sarıyer çalışmalarımda bugüne kadar son derece başarılı sonuçları almaktayım. Bugüne kadar eğitim verdiğimin köpeklerle ilgili kesinlikle hiçbir sorun yaşamadım. Hepsi de aileleri ile uyumlu şekilde yaşamlarını sürdürmekteler. Aynı şekilde iş eğitimi alan köpeklerde kurumlarda başarılı bir performans sergilemektedir. Kurumda köpeklerin doğaları gereği olan sürü yapıları ön plana çıkarılarak eğitim verilmektedir. Bu konuda dünyadaki tüm gelişmeleri takip ettiğimden emin olabilirsiniz. Sürekli kendini yenileyen firma yapımda, malzemeler ve teknikler en iyiyi bulmak için düzenli olarak yenilenmektedir. Eğitim ekolleri takip etmeye ve uygulamaya özen göstermekteyim. Değer verdiğiniz köpeklerinizi güvenle kurumuma eğitim için getirebilirsiniz. Çalışmalarımdan ve sonuçlarından son derece memnun kalacaksınız. Hayvan dostlarınız emin ellere emanet.

Bu yazı 695 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu