köpek eğitimi

KÖPEK EĞİTİMİ ESKİŞEHİR

Paylaş
 

Köpek insanlarla çabuk iletişim kurarak sadık bir dostluk ortamının kurulabildiği bir hayvandır. Sadık ve verileni alma kabiliyetinin diğer hayvanlara göre daha duyarlı olmasından dolayı çabuk öğrenebilen özelliktedir. Bundan dolayıdır ki köpek ilk bakışta korkutucu görülmesine rağmen zamanla insanlarla olan ilgisi sonucu sevecenliğini ortaya koymaktadır. Köpek birçok kişi tarafından korkulan saldırgan yapıda bir hayvan olarak görülürken bir çok insan tarafından da ilgi duyulan bir hayvan olmaktadır. Eğitildiğinde konuşma hariç her türlü istenileni yapabilme kabiliyeti edindirilerek ayrılmaz bir arkadaş dost konumuna getirilebilmektedir. Fakat bir köpek edinip eğitmek istediğimizde bu uzun zaman alabilmektedir.

Yavru durumunda alınan bir köpek eğitim döneminde daha çabuk algılayıp istenilen hareketleri çabuk gerçekleştirebilirken yetişkin bir köpekte bu daha uzun bir süreye yayılması gerekmektedir. Bunu kendi imkanımızla yapmak zaman alacağından eğitim merkezlerinden yaralanmak daha uygun olmaktadır. Bu konuda köpek eğitim merkezimiz olan Köpek Eğitimi Eskişehir olarak tüm köpek türlerinin eğitimini titizlikle köpek sahiplerinin istekleri doğrultusunda yapmaktayız. Çünkü bu konuda köpeklerin ilk edinildiği andaki hareketlerini gören ve kişisel teşhislerini koyan sahipleri olduğundan bu doğrultuda hareket edilmektedir.

köpek eğitimi
Köpek eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak için http://bit.ly/kopekegitimi linki üzerinden bilgilere bakabilirsiniz.

Köpek eğitimi Eskişehir merkezimizde köpeklere yönelik yapılan eğitimlerin ilk aşamasında tuvalet alışkanlığını edindirerek hijyenik ortamlarda yaşama alışkanlığı kazandırmaktayız. Bu sayede köpek sahipleri istedikleri aman evlerinin işyerlerinin içinde köpeklerini barındırabilmektedirler. Burada yaptığımız eğitimlerde asıl ana konular tuvalet eğitimi ile başlayan ve temel ve ileri itaat eğitimleri ile devam etmektedir. Köpek cinslerinin çeşitlilik göstermesinden dolayı her köpeğe öncelikle bu eğitimleri verdikten sonra cinsine göre değişik konularda eğitimlerde verilmektedir.Her cinsin algılama yetenekleri tespit edilerek temel eğitimlerin devamında koruma eğitimi ve alan koruma eğitimleri de itinayla verilmektedir. Bütün bu eğitimler gerçekleştirilirken köpekler kaba kuvvete maruz kalmadan açlık ve diğer ceza yöntemleri uygulanmadan eğitim sonuç alınana kadar hassas davranış şekilleri ile tekrarlanarak olumlu sonuçlara ulaşılmaktadır.

Son eğitim sadakat eğitimi merkezimiz dışında bulunacağı yerde sonuçlandırılarak sahibi ile arasındaki bağ oluşturulmaktadır. Çünkü eğitim süresince Köpek Eğitimi Eskişehir merkezimizde kalacağından sahibi ile arasında azda olsa kopukluk oluşacağından bunu gidermek maksadıyla eğitimin son aşaması bu şekilde sahipleri ile birlikte sonuçlandırılmaktadır. Bu sayede merkezimizde belirli aşamalarda kaydedilen başarılı sonuçları sahibi ile arasındaki bağ kuvvetlendirilerek son bulmaktadır.

Bu yazı 1072 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Banu ekici dedi ki:

    Merhabalar pug eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum

  2. Leyla Öztürk dedi ki:

    Merhabalar 2,5 aylık dişi King caharles köpeğim var gündüz çalıştığım için tuvalet eğitiminde zorlanıyorum. Bu konu da yardım almam gerekiyor sanırım. Bu şekilde küçük köpeklerede eğitim veriyormusunuz

  3. Birsen olpe dedi ki:

    Kızımın cooker yavru köpeği var 3aylik fakat tuvalet eğitimini baaramiyor ban bilgi verebilirmisiniz

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu