köpek eğitimi

KÖPEK EĞİTİMİ BAKIRKÖY

Paylaş
 

Köpek eğitimi her ne kadar kolay bir şey gibi gözükse de aslında hiç de kolay değildir. Uzman olan kişiler tarafından yapılmadığı zaman köpek eğitimi doğru bir şekilde gerçekleşmez. Bu yüzden siz de köpeğinizin eğitimini şansa bırakmayın. Bakırköy’de köpek eğitimi için bizi arayın. Firmamız köpek eğitimi konusunda uzun yılların tecrübesine sahiptir. Bu yüzden köpeğinizin eğitimi şansa bırakmayın. Çünkü köpek eğitimi, özellikle bu konuya ilgi gösteren, köpeği seven, sabırlı anlayışlı ve gerekli eğitimden geçmiş, bilgi ver tecrübeye sahip, köpeği okuyabilen kişilerin gerçekten yapacağı iştir. Bütün bu niteliklere sahip olmadan köpek eğitimi mümkün olamaz. Çünkü köpek eğitimi ilk olarak ilgi gerektirir. Köpek eğitimi, doğal olarak köpek sevgisi gerektirir. Sabır ve anlayış köpek eğitiminde çok önemlidir. Bütün bunların yanında en önemlisi; bilgi ve tecrübe gerektirir.
Köpek eğitimi verirken; komutlar çok önemlidir. Komutların köpeğin anlayabileceği biçimde açıklanması gerekmektedir. Bu yüzden eğitmen köpeğe verilen komutun ne anlama geldiğini gerekirse defalarca işaretler göstererek, ya da yaptırarak anlatmalıdır. Ayrıca bu komutların kısa açık ve net olması da önemlidir. Eğer köpeğe verilen komutlar daima aynı biçim ve tonda verilmezse köpek bu tonları algılayamaz. Çelişki yaşar, bu sebeple de komutları birbirine karıştırabilir. Firmamızda ki eğitmenler işinin ehli olduğu için bütün bu kritik noktalarda köpeğiniz Bakırköy’de en iyi köpek eğitimini alacaklardır. Şunu da unutmamak önemlidir. Köpeklerin, komutları en iyi şekilde algılaması tekrar sayısına bağlıdır. Bu durum da eğitmenin sabrı önemlidir.
Köpek eğitimi verilirken sürelerde ciddi bir şekilde önemlidir. Bu yüzden köpeğin sıkılmaması için köpek eğitimi, köpeğin cinsine ve çalışma performansına bağlı olarak 20 dakikayı geçmemelidir. Çünkü köpekler çabuk sıkılırlar. Bunu da unutmamak gerekmektedir. Köpek eğitiminde ödül ve ceza da önemlidir. Fakat ödül ve cezanın yerli yersiz olmaması gereklidir. Özellikle ceza en son başvurulması gereken ve ölçülü olması gereken bir araçtır. Bakırköy’de köpek eğitimi verilirken köpeğinize en iyi şekilde incelikle eğitim tarafımızdan verilecektir. En kısa zamanda firmamızla irtibata geçin.

Bu yazı 606 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu