köpek eğitimi

Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği

Paylaş
 

Köpek eğitimi yüksek özveri gerektiren özel bir hizmet modelidir. Bu hizmet türü pek çok Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemiz genelinden de yaygın olarak gerçekleştiriliyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en iyi köpek eğitimi firması tercih edilmesidir. Çünkü sektörümüzde kalitesiz köpek eğitim firmaları da çokça yer alıyor. Bu türden firmalar garantili olarak bu hizmetleri sunmazlar. İstanbul’un en kaliteli köpek eğitimi Kadıköy firması olarak %100 garantili bir şekilde bu hizmetleri sunuyoruz. Güler yüzlü ve saygın köpek eğiticilerimiz ışığında her cinsten yavru köpekler için konforlu köpek pansiyonu ve köpek eğitim parkurlarımız mevcuttur. Bu doğrultuda sizler de garanti kapsamında bu hizmetleri almak için sıradan firmalar yerine kurumsal kimlikli firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bizleri Farklı Kılan Nedir?

Bizleri farklı kılan birçok etkenler söz konusudur. İlk olarak köpek eğitimi Kadıköy konusunda müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. Birçok köpek eğitimi firmalarının aksine haftanın 7 günü boyunca aralıksız bir şekilde bu hizmetleri sunuyoruz. Bu bağlamda hafta sonları dahi köpeğinizi firmamıza teslim edebilirsiniz. Bizler bu alanda yüksek kazançlar elde etmek için değil, daima sektörde lider bir konumda yer almak için emek veriyoruz.

Çünkü müşterilerimize en iyi köpek eğitimleri ve köpek konaklama hizmetleri sunmayı ilke edindik. Kadıköy haricinde birçok ilçelerimiz üzerinden aynı günde köpeğinizi ek ücret almadan teslim alıyoruz. Üstelik de kendi aracımız üzerinden bunu yapıyoruz. Bu doğrultuda sizlerin ek ödemeler yapması söz konusu değildir.

Köpek Pansiyon Hizmetlerimiz

Modern köpek eğitimi Kadıköy firması olarak en iyi köpek pansiyonlarına da sahip olduğumuzu vurgulayabiliriz. Bu doğrultuda kusursuz bir şekilde bu hizmeti sunuyoruz. Köpeğinizin beslenme ve barınma ihtiyacını en iyi ve sağlıklı bir şekilde karşılıyoruz. Bu kapsamda sıradan firmaların aksine sektörün en iyi köpek mamaları üzerinden günlük beslenme programları sunuyoruz. Köpek pansiyonumuzda köpeğinizin konaklaması açısından aradığınız tüm malzemeler yer alıyor.

Köpek Eğitimlerimiz

Evcil köpeğinizin kusursuz bir şekilde eğitilmesini istersiniz. Bunun için köpek eğitimi Kadıköy firmamızı tercih edebilirsiniz. Köpek eğitim parkurlarımız en iyi biçimde dizayn edilmiştir. Parkurlarımızda köpeğinizin eğitimleri için gerekli tüm malzemeler mevcuttur. Köpeğinizi günlük olarak en az 3 saat boyunca profesyonel anlamda eğitiyoruz. Bu kapsamda birkaç ay içerisinde evcil köpeğinizi sizlere kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Köpek Eğitimleri Neden Önemlidir?

Evcil köpeklerin kusursuz bir şekilde sosyal alanda yer alması ve sahibinin komutlarını yerine getirmesi açısından köpek eğitimi Kadıköy merkezimizden eğitimler alması gerekir. Köpek eğitimleri sadece köpekler açısından değil sahipleri ve çevresi açısından da önemlidir. Kusursuz bir şekilde eğitilen bir evcil köpeğin çevresine ve sahibine karşı son derece uyum gösterdiğini vurgulayabiliriz. Bu doğrultuda günlük beslenme ve itaat talimatlarını da kusursuz bir şekilde yerine getirebilir. Eğitilmeyen köpeğin sahibine karşı sadık kalması ve komutlara harfiyen uyması söz konusu değildir. Bu durumda sahibini ciddi anlamda yorar, moral ve motivasyonunu düşürebilir.

Köpek Pansiyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Köpeğinizin en iyi biçimde konaklaması önemlidir. Bugün köpek eğitimi firmamızı incelediğinizde en kaliteli köpek pansiyonuna da sahip olduğumuzu fark edebilirsiniz. Bu merkezimizde en kaliteli köpek yatak modelleri, bol mineral ve vitaminli günlük beslenme programları gibi eşsiz olanaklar sunuyoruz. Köpek pansiyonumuz evcil köpeğinizin aynı zamanda sosyal ortamda daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde sosyalleşmesini sağlar.

Köpek Eğitim Merkezimizin 2022 Yılı Ücretleri

Köpek eğitim merkezimizin fiyat tarifeleri her yıl rutin bir şekilde güncellenir. Bu kapsamda köpek eğitimi merkezimizin ücretleri bugün daha düşüktür. Bu doğrultuda yüksek ücretler isteyen basit köpek eğitim merkezlerinden uzak durmanız önerilir. Firmamızı yakından incelemek için Kadıköy merkezimize bekleriz.

Bu yazı 484 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu