köpek eğitimi

HAYVANINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Paylaş
 

Köpeğiniz ile doğru bir şekilde iletişime geçmek için iyi bir şekilde eğitim vermeniz gerekmektedir. Tekirdağ köpek eğitimi merkezi sahip olduğunuz köpeklere en iyi şekilde hizmet vererek köpeğiniz ile iletişimin en üst düzeye çıkmasını sağlamaktadır.
Ülkemizde köpek eğitimi denildiğinde, ilk akla gelen şey “otur”, “yat”, “gel” komutlarından oluşan temel eğitimidir. Tekirdağ köpek eğitiminin gerçekleştireceği eğitim evinize yeni gelen yavrunun sizinle, dış dünya ve kendi hemcinsleri ile kuracağı doğru iletişimi de içermektedir. Köpek eğitimi yavruluktan, spor köpeği olabilmesine kadar gelişen uzun bir yelpazedir. Köpek eğitimi yavru evinize geldiği anda başlaması gereken bir süreçtir. ileride yaşanılacak kontrol güçlüğü düşünülürse, 3 aylıkken başlaması gereken sosyalizasyon çalışmaları oldukça önemlidir. Köpek eğitimi köpeğiniz yavruyken başlar. Ailemize katılan köpeklerimiz, bizimle birilikte yaşamaya başladıkları andan itibaren eğitimlerine hızlı bir şekilde başlanmalıdır. Ama, eğitimden beklenti çıtasını aşırı derecede çok yüksek tutmamak gerekir. Yavru köpek için ailede ilk eğitim kararı, köpeğin aranıza katıldığı ilk çişini ve kakasını eve yaptıkları zamandır. Aramıza yeni katılan evcil dostlarımızın her yaptığı bize göre yanlış olmasından dolayı hemen eğitim merkezleri ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Eğitim merkezi ile iletişime geçmeniz en basit ama çözümsüz olanıdır. Öncelikle, bizim henüz tanıyamadığımız ve bu nedenle hatalar yapmasına sebep olduğunuz köpeği kısa bir süre içerisinde eğitim merkezlerine göndermeniz gerekmektedir. Tekirdağ eğitim merkezimiz en başarılı eğitimi Tekirdağ ve çevre illerde vermeye devam etmektedir. Köpeklerinizin ev içi uyum eğitimlerinde sadece profesyonel insanlardan danışmanlık yardımı almanız gerekmektedir. Her köpeğin ırkına mahsus eğitim alma özelliği ile birlikte her köpeğinde kendi özünde olan karakteristik yapısı olmasından dolayı her ırka ve her köpeğe farklı eğitim ve ödül programları uygulanması gerekmektedir. Köpek eğitimi konusunda kesinlikle öngörü olmamalıdır.
Tekirdağ köpek eğitimi merkezi her köpeğe ayrı bir şekilde eğitim programı uygulamaktadır. Sizde köpeğiniz ile doğru bir şekilde iletişime geçmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eğitim merkezimiz her geçen gün daha fazla müşteriye ulaşmaya devam etmektedir. Sizde bu kaliteli hizmetten faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazı 1254 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu