köpek eğitimi

Eyüp Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek bakımında ve köpeklerin ihtiyaçlarının karşılanmasında, eskiye oranla daha bilinçli bir topluluk görürüz. Hatta köpek sahiplenme işlemlerinde dahi, eskisine göre daha modern ve bilinçli işlemler yapılır. Köpek sahipleri; köpeklerini dost gibi gördükleri için, bakımları konusunda son derece titiz bir şekilde davranırlar. Bu tür bakım ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesi; hayvan sahipleri tarafından kurulan dernek çalışmaları ve teknoloji sayesinde, sosyal ağlarda hayvanların hakları, bakımı ve beslenmesi gibi yayınlar yapılır. Bu yayınlar; köpek otelleri, köpek pansiyonları ve de bakım evleri yapılmasında büyük etken olarak ortaya çıkar. Köpeklerin bakımı, eğitimi, beslenmesi ve konaklama ile ilgili ihtiyaçları çeşitli kurumlar ve sektörler vasıtası ile sağlanır. Bu sektör; hem belediye, hem de özel kişiler ya da kurumlar tarafından desteklenir. Belediyeler hayvan barınakları yaparak, sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını gidermek için uğraşır. Korunma altına alınan sokak hayvanlarının, tüm eğitim ve bakım ihtiyaçları karşılanır. Köpeklerin hayattaki öneminin daha da bilinçlenmesi sebebi ile, bu tarz işletmeler her yerde görülür. Bu tarz faaliyetler ile ilgilen bir kurum da, Eyüp Köpek Oteli olarak karşımıza çıkar.

 

Eyüp Köpek Oteli Profesyonellik Anlayışı

 

Köpeklerin beslenmeleri, ihtiyaçları ve de eğitimleri, özellikle ev içinde yaşayan köpekler açısından büyük önem taşır. Bu durumlarla, kişinin tek başına çıkması imkansız denecek kadar zordur. İşlerin yoğunluğu ve tatiller, köpeklerin bakımlarının aksamasına sebep olur. Bu gibi durumlarda, mutlaka bir destek alınması gerekir. Herhangi bir yoğunluk ya da ilgilenememe durumunda, köpek otelleri araştırılır. Köpek otelleri, ev ortamına adapte olacak şekilde düzenlenirler ve köpeklerin ruhsal durumlarını bozmamak adına organize edilen bir tavır içerisindedirler. Köpek otellerinin güvenilir olmasındaki en büyük etken; bakım ve beslenme konusunda özen gösterilmiş olmalarıdır. Eyüp Köpek Oteli de; kaliteli bir anlayış ile, profesyonel yetkililer tarafından yönetilir. Konusunda uzman personeller barındırır. Köpeklerin ihtiyaçlarının giderilmesi haricinde, gereken ilgi ve bilgi de sağlanır. Eyüp Köpek Oteli’nde de; her köpek otelinde olduğu gibi, köpeklerin kendi cinslerine göre, aynı mekanda uyum içerisinde barınmasına öncelik verilir. Uzman ekip tarafından, sağlık sorunları ile alakalı problemler giderilir. Bunların dışında, köpek otelleri ulaşım yönünden kolaylık sağlar. Köpeklerin adreslerinden alınıp, tekrar geri adreslerine bırakılma gibi hizmetleri de karşılanır.

Eyüp Köpek Oteli Avantajları

 

Eyüp Köpek Oteli, oyun alanlarını ve oyun saatlerini düzenli bir şekilde organize eder. Yemek saatleri de, düzenli bir şekilde ayarlanır. Ayrıca, köpeklerin gezme mekanları da yer alır. Otel, ekonomik açıdan da avantajlar sağlar. Bütün köpek otellerinde, belediyenin koyduğu sınırlar çerçevesinde hizmet sunulur. Hizmetler ve eğitimler, köpeklerin yaşları ve ırkları doğrultusunda gerçekleşir. Eyüp Köpek Oteli’nde, bu duruma yönelik bölümler bulunur. Yavru köpeklerin daha aktif olmasından dolayı, oyun alanları ve oyun saatleri daha farklıdır. Ani seslere karşı davranış bozuklukları göstermemesi açısından, bulundukları mekanlar seslere karşı korunur. Hatta dinlenmeleri için, müzik sistemleri mevcuttur. Köpeklerin aşırı derecede hareketli olmaları ve ilgiye gereksinim duymaları göz önüne alındığında, geniş alanlara ihtiyaç duyulur ve de mevsim koşullarının da önemi düşünülerek tasarlanır. Eyüp Oteli’nde konaklama yapan köpekler, sağlıkları açısından her koşulun değerlendirildiği şekilde hizmet görürler. Otelin dezenfekte edilmesindeki en büyük amaç, köpeklerin bakteri ve virüslere karşı korunmasından ileri gelir. Sağlıklı bir köpek, huzurlu ve mutlu şekilde konaklar. Bu durumda, sağlık kontrolleri aksatılmaz. Sağlık konusunun haricinde, önemli olan diğer husus eğitimdir. Her köpeğin eğitimi farklıdır. Daha önce eğitim almış bir köpeğin, hiç eğitim almamış bir köpekle kalması doğru değildir. Otel, bu konulara özel ilgi gösterir.

 

Bu yazı 467 kere okundu.
Etiketler:
Eyüp
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu