köpek eğitimi

EDİRNEDE KÖPEK EĞİTİMİ

Paylaş
 

Daha çok köpek eğitimi konusunda uzmanlaşmış olsak da biz köpeklerle ilgili tüm ihtiyaçların giderildiği ve işimizde uzmanlaşmış bir firmayız. Köpeklerle ilgili daha çok köpek eğitimi üzerine işlem yapıyoruz. Fakat köpekler ilk doğdukları andan itibaren veterinerlik, petshop ürün temini, satışı hatta belirli işler için ileri seviye eğitimleri bile tarafımızdan sağlanır. Fakat dediğimiz gibi daha çok köpeklerin eğitimleri üzerine uzmanlaşmış bir firmayız. İşletmemizde daha çok köpeğin cinsine göre eğitim verilmekler beraber alınan en önemli eğitim temel itaat eğitimidir. Profesyonel eğitimler de veriyoruz ve bu eğitimler tamamen köpeğe, verilen eğitime ve eğitim süresine göre değişir. İşte köpeklere verilen eğitimlerin bazıları şöyledir.

köpek eğitimi

Yavru köpek eğitimi, 2 ila 12 aylık köpeklerin eğitimidir. Bu eğitimde köpeğiniz sosyalleşmenin getirdiği bazı zorunlu komutları yerine getirir. Oturma, kalkma yürüme, tuvalet eğitimi gibi basit komutlara uyma ve sosyalleşme gibi konularda danışmanlık ve eğitim söz konusudur. Köpeklerde davranış bozukluğu tedavisi, köpeklere sizin de yardımınızla konulan davranış bozukluğu teşhisiyle uygulanır. Ücreti ve süresi köpeğe göre değişir. Temel itaat eğitimi 3 ila 5 haftalık bir eğitim süresidir ve köpeğin en az 6 aylık olması gerekir. Otur, kalk, koş gibi basit itaatleri uygulaması için verilir. Köpeğin ileri itaat eğitimini alması için en az 6 aylık olması ve basit itaat eğitimini tamamlamış olması gerekir. Süresi 3 ila 5 haftadır. Kişi koruma eğitimi en önemli eğitimlerimizden biridir. Köpeğin en az 6 aylık olması ve en azından temel itaat eğitimini almış olması gerekir. Bu eğitimle beraber köpek sahibine karşı tehdit olarak algıladığı kaynağa havlayarak ve /veya ısırarak müdahale eder. Sahibinin komutuyla durur.

Eğitim süresi 3 ila 5 hafta arasıdır. Alan koruma eğitimleri, ev, işyeri, fabrika gibi alanların korunması için verilen bir eğitimdir. Bu eğitim sonucu köpek sahibini uyarır ve kötü niyetli kişilere ve olaylara karşı caydırıcıdır. Süresi 3 ila 5 hafta arasıdır ve eğitimlerin bir kısmı söz konusu mekânda verilir. Bu eğitim için en az 6 aylık olmalı ve yine belirli bir eğitim almış olmalıdır. Bir de spor köpekleri eğitimimiz mevcut. Özellikle Avrupa’da spor köpekleri oldukça yaygın ve revaçtadır. Ülkemizde ise yeni yeni bilinmeye ve talebi artmaya başlamış olan bir konu. Bu eğitimi de kurum olarak Edirne’de tesislerimizde veriyoruz.

Eğitimlerimizin devam ettiği süre boyunca köpeğiniz Bingöl’deki tesislerimizde bizim ücretsiz misafirimiz oluyorlar. Yukarıda da dediğimiz gibi eğitim ücreti tamamen köpeğinizi alacağı eğitime ve köpeğinize bağlı. Fakat piyasaya oranlar ücretlerimiz oldukça ekonomik düzeyde. Aynı zamanda köpeğiniz bizimle güvenli ellerde. Biz Edirne’de işinin uzmanı olan bir köpek eğitim merkeziyiz.

Bu yazı 1298 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. SELÇUK OKUDAN dedi ki:

    Merhaba. 10 aylık maltipoo cinsi bir köpeğimiz var. Keşan’da yaşıyoruz. Köpeğimiz genel olarak aile dışında herkese havlıyor. Sevmek isteyenlere tepki gösteriyor. Kedi, köpek gördüğünde havlıyor. Evde çok zorda kalırsa nadiren pedine çişini yapıyor. Yani çişini artık eve yapmıyor. Büyük tuvaletini dışarıya ( ev dışına) yapıyor. Uyumaklı olduğunda yada çok isteksiz olduğunda elini yaklaştırdığında nadirende olsa ısırma yapabiliyor.
    Kısacası sosyalleşme problemi, genel itihat eğitimi ihtiyacı ve mevcut tuvalet eğitiminde gelinen son durumun daha ileriye taşınması gerekiyor.
    Gözlerini temizlemekte sıkıntı yaşıyoruz.
    Alınması gereken eğitimlerin genel detayları, fiyatı, süresi ve tesisin durumu konusunda bilgi rica edeceğim. Saygılarımla, Selçuk Okudan

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu