köpek eğitimi

Beyoğlu Köpek oteli

Paylaş
 

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Beyoğlu popülerliğini hiçbir zaman yitirmemiştir. Kalabalık nüfusunun yanında kalabalık bir hayvan nüfusuna da sahiptir. İnsanlar evlerinde yada bahçelerinde bir çok evcil hayvan beslemektedir. Bunların başında ise hep sadık ve en iyi arkadaş olan köpekler gelir. Köpekler sevimliliği ve candan olmalarının yanında büyük bir sorumluluk da gerektirir. Beslenmeleri, bakımları, gezmeleri gibi bakımlara ihtiyaçları vardır. Bazen köpeklerini işi, seyahati yada sağlık problemi yüzünden bırakabilecekleri güvenilir bir yer bulmak da zorlanırlar. Köpeklerine kendileri gibi sevgi ve şefkat gösterecek her şeyi ile ilgilenecek birilerine ihtiyaç duyarlar. Bu konuda herkese güvenemezler. Artık köpeklerinize sizin kadar iyi bakıp ilgilenecek Beyoğlu köpek oteli var.

Köpeğiniz Beyoğlu köpek oteli ile güvende olurken yarım kalmış bir eğitimi varsa burada eğitimini almaya devam etmektedir. Köpek konusunda bilgisi olmayan komşularınıza, kafes içinde kalacak yerlere bırakmak zorunda değilsiniz. Belki güzel bir tatili köpeğinizi bırakacak kimse yok diye ertelediniz. Beyoğlu köpek oteli ile tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Köpeğiniz burada sevgi ve şefkatle bakılırken diğer köpekler ile sosyalleşerek mutlu olacak. Köpeğinizi Beyoğlu köpek oteline bırakarak yalnız kalmasını engelleyeceksiniz. Burada köpeğiniz konaklama, beslenme, bakım, sağlık kontrolü, eğitim aktiviteleri ve oyun oynama imkanı bulacak. Köpekler sahiplerinin olmadığı zamanlarda zorlanmamaları için Beyoğlu köpek oteli hizmet vermektedir. Köpeğinizin sizin yokluğunuzda mutlu ve sağlıklı bir şekilde bakılmasını istiyorsanız tercihiniz Beyoğlu köpek oteli.

Beyoğlu Köpek Oteli Hizmetleri:

Beyoğlu köpek oteli ilk olarak köpeklerin sağlığını düşünmektedir. Köpeklerin sağlığı için yaşam alanı, kapalı ve açık alan, oyun alanı gibi köpeğinizin faaliyet sürdüğü her yerde hijyen sağlamaktadır. Köpekleriniz tertemiz ve hijyenik ortamlarda daha sağlıklı olacaktır. Köpeğinizin konaklama yeri köpeğin hareketlerini kısıtlamayacak ölçülerdedir. Yerler ısı yalıtımlıdır. Köpeğinizin bulunduğu kapalı alanlarda hava sirkülasyonu kesintisiz olarak yapılırken havalandırma sayesinde sıcaklık hep ideal şekilde tutulur. Köpeğinizin gereken aşıları yapılır ve kullandığı ilaç varsa veteriner gözetiminde düzenli olarak verilir. Herhangi bir sağlık problemi yaşanması durumunda 24 saat veteriner hizmet vermektedir. Köpeğiniz en kaliteli mamalar ile zamanında beslenir. Banyoları özenle yaptırılır. Bakımları hayvan sever ve uzman kişiler tarafından yapılır. Yeşillik alanda gezmesi, koşması ve oyun oynaması sağlanır. Köpeğiniz için gerekli konfor sağlanırken mutlu olması da sağlanır. Ayrıca Beyoğlu köpek oteli içinde bulunan kameralar ile ister mobilden ister bilgisayarınızdan 24 saat canlı olarak görüntüleme yapabilirsiniz.

Köpek Oteli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Otelin gerekli kuruluşlardan izni olup olmadığı, Düzenli bir şekilde dezenfekte yapılıp yapılmadığı, köpeklerin oyun ve eğlence alanlarının olup olmadığı, personellerin uzman olup olmadığı, veteriner hizmetinin bulunup bulunmadığı, konaklama yerlerinin köpeğinize uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu standartlara uymayan otellerde kalan köpeklerinizin hasta olabileceğini, psikolojilerinin bozulabileceğini unutmamalısınız. Köpeklerin konforsuz ve sevgisiz ortamda kalmaları köpeğinizin sağlığını olumsuz yönde etkiler. Köpeğinizin kalacağı otelin köpeğinizi kendi evinde gibi hissettirmesini sağlamasına özen gösterin.

Köpeğinizin Otele Giriş İşlemleri:

Beyoğlu köpek oteli giriş işlemlerinde köpeğinizin yaşını, cinsini, sevdiği ve sevmediği şeyleri, alışkanlığı olduğu şeyleri, özel bakıma ihtiyaç duyup duymadığını, kullandığı ilaç olup olmadığını, köpeğinizin katılmasını istediğiniz eğitim programı olup olmadığı, otelde kalacağı süre, özel bir mama kullanıp kullanmadığı, yapılması gereken bir aşısı olup olmadığı bilgilerini girmektedir. Köpeğinizin aşı kartını mutlaka getirmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri eksiksiz olarak giriş işlemlerinde söylemeniz gerekir. Köpeğinizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, kendi evindeki konforda sevgi ile bakılmasını istiyorsanız tercih edeceğiniz tek köpek oteli Beyoğlu köpek oteli.

Bu yazı 332 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu