köpek eğitimi

Afyonkarahisar Köpek Eğitimi

Paylaş
 

Köpek eğitimi evimizde ya da arazimiz de beslediğimiz köpekler için artık vaz geçilmez oldu. Çok daha kontrollü bir hayat geçirmeleri ve verilen görevi yerine getirmek adına olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Afyonkarahisar Köpek Eğitimi sizler için köpeğinizi eğitiyor.

Her köpeğin alınmasında bir amaç vardır, bazen bekçilik, bazen koruma, gibi amaçlara hizmet eden köpeklerimiz bu şekilde işlerde nasıl başarı sağlıyor, diye düşündüğümüz olmuştur. Afyonkarahisar Köpek Eğitimi istediğiniz her türlü eğitimi uzman kadrosu ve tecrübeleriyle çok kısa bir dönemde siz köpek sahipleri ile beraber eğitim vererek gerçekleştirmektedir. Firma olarak hiçbir amaca hizmet etmeyecek olan köpeklere dahi biz temel itaat eğitimi verilmesini gerekli görmekteyiz. Temel itaat eğitimi köpeğinizin bebekliği ile başlar, içinde itaat ve tuvalet eğitimini de barındıran bu program, siz ve köpeğiniz arasında ki iletişim ve uyumu maksimum derecede sağlar ve yaşamınız boyunca köpeğinizin sizin komutlarınıza ve isteklerine cevap vermesi ikinizin bir uyum içinde olması çok önemlidir. Eğitime aldığımız bir köpek önce eğitmeni ile arasında bir dostluk bağı kurar.

köpek eğitimi

Sonra köpeğin dilinden çok iyi anlayan tecrübeli uzman eğiticilerimiz, sahibinden aldıkları bilgi ile istenmeyen davranışlardan kurtulma ve komutlara uyması için çalışmalara başlanır. Bu verilen temel eğitim kapsamında bir çalışmadır. Her köpeğin ırkına ve cinsine göre eğitim süresi farklılık gösterir. Genelde bu eğitim kısa bir sürede köpeğe verilir. Afyonkarahisar Köpek Eğitimi nin bu alanda sağladığı başarı, en çok tercih edilen eğitim merkezi olmamızı kanıtlamaktadır. Köpeğe öğrettiklerimiz verdiğimiz eğitim sonucun da köpeğinizle beraber uyumlu bir hayata adım atacaksınız. Sokağa çıktığınız da rahatça yürüyebilecek, hatta tasma kayışını çıkarttığınız halde köpeğiniz siz izin vermedikçe yanınızdan dahi ayrılmayacak. sizden gelecek bir komutu bekliyor olacaktır. Afyonkarahisar Köpek Eğitimi, verdiği hizmetleri her geçen gün güncellemektedir, köpek sahiplerinin her türlü isteği doğrultusunda oluşturulan eğitim programları, müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktaki başarımızdır.
Afyonkarahisar Köpek Eğitimi merkezimiz köpeklere eğitim aşamasında kesinlikle ceza ve şiddet uygulamadan sadece ödül ve pozitif eğitim standartları içeriğine göre eğitim vermektedir.

Bu yazı 684 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
https://www.petyavru.com

Köpek Eğitimi

köpek eğitimi köpek pansiyonu